Hopp til innhold

Ironman Rud U16

Lørdag: Junior test GENERELL INFORMASJON: Norges skiforbund inviterer aktive U16 til felles Ironman test. Hensikten bak felles test og samling er flere: • Bruk testen til å skape engasjement og interesse for barmark og fysisk testing blant aktive. • Skap større trykk rundt barmark i Alpin Norge. • Gi utøvere feedback i forhold til hvordan de presterer, hva som kreves for å bli en topp alpinist, og hva de må jobbe med. • Sett prestisje i å være i god fysisk form. • Kvalitetssikre test protokoller og trene / kalibrere test ledere over hele landet. • Benytt resultater til å videreutvikle test standarder. • Deltagelse i minst en NSF arrangert Ironman test i løpet av 2019 er en forutsetning for å kunne bli tatt ut til NSF lag, mesterskap, osv. DET BLIR GJENNOMFØRT EN TEST PÅ VÅREN OG EN PÅ HØSTEN:

  • Når: 14.09.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Rud
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.09.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fusdahl, Knut Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Qvortrup, Philip Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lucas, Mathilde Elizabeth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
nif-epi04, 04
NTBScanpix