Hopp til innhold

Fartshelg Bjorli

Skikretsen organiserer Super G trening fredag og lørdag for 10 årsklassen, U12, U14, U16 + Jr. Nærmere informasjon om treningen, med påmelding etc. kommer senere. Rennene søndag inngår i Sparebanken Møre cup. Renn 1 gjelder som pulje-kvalifiseringsrenn til TL/ HL. Renn 2 gjelder som Kretsmesterskap i fart i kretsen. Hvis SG rennene på Strandafjellet i februar ikke blir gjennomført, så vil Renn 2 på Bjorli også gjelde som kvalifiseringsrenn.

  • Når: 24.1 - 26.01.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Bjorli Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 26.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 25.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 24.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse Trening

G 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Benjamin Kvasnes Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordstrand, Henrik Soma Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Anders Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sylte, Daniel Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Benjamin Kvasnes Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordstrand, Henrik Soma Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Anders Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sylte, Daniel Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Benjamin Kvasnes Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nordstrand, Henrik Soma Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sylte, Daniel Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Benjamin Kvasnes Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nordstrand, Henrik Soma Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Stranden, Anders Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sylte, Daniel Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Litlere, Mikkel Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sylte, Michael Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Litlere, Mikkel Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sylte, Michael Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Litlere, Mikkel Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sylte, Michael Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Litlere, Mikkel Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sylte, Michael Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Steffenssen, Christian Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Steffenssen, Christian Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Steffenssen, Christian Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Steffenssen, Christian Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Trening

J 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Litlere, Mari Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Litlere, Mari Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Litlere, Mari Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Litlere, Mari Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Steffenssen, Astri Marie Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Steffenssen, Astri Marie Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Steffenssen, Astri Marie Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Steffenssen, Astri Marie Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Synne Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Synne Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Synne Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening

Junior I K 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix