Hopp til innhold

Minifart 2

  • Når: 29.02.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Budor
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Foreldre D Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Foreldre H Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 0
Start 29.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 0
Start 29.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

Foreldre D - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfsen, Malin Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Foreldre D Øvelse Super-G
Navn Evensen, Hilde Merethe Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Foreldre D Øvelse Super-G
Navn Nordvold, Gine Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Foreldre D Øvelse Super-G
Navn Sjøberg, Ann-Karin Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Foreldre D Øvelse Super-G

Foreldre H - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Torjus Nordvold Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Foreldre H Øvelse Super-G
Navn Aas, Endre Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Foreldre H Øvelse Super-G
Navn Alfsen, Marius Tangen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Foreldre H Øvelse Super-G
Navn Hågensen, Roald Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Foreldre H Øvelse Super-G
Navn Nygaard, Johan Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Foreldre H Øvelse Super-G
Navn Sveen, Matias Limoseth Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Foreldre H Øvelse Super-G

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjellås, Ian Magnus Klubb Vaaler IF Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Miketa, Daniel Klubb Vaaler IF Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Nygaard, Johannes Sjøberg Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Rohrmüller, Wilhelm Klubb Vaaler IF Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Viflat, Håkon Larsen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breang, Dennis Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brurud, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Brurud, Marcus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Miketa, Michael Klubb Vaaler IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Nygaard, Kornelius Sjøberg Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G

G 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfsen, Marcus Palmer Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Kålhus, Christian Rasmussen Klubb Rena IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfsen, Victoria Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kålhus, Karoline Aminda Rasmussen Klubb Rena IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Meland, Aurora Dahle Klubb Rena IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix