Hopp til innhold

Kvalik Parallell slalom Kongsberg

Kvalik parallell slalom Kongsberg. Påmeldingfrist endret til torsdag 13.02 kl 23:59 grunnet oppsett og planlegging.

  • Når: 15.02.2020
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Kongsberg
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Mikkel Elias Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Homdrom, Aksel Aarbakk Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kristiansen, Tobias Berg Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Løyning, Lukas Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Strøm-hansen, Armand Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm

G 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bergerud, Magnus Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bondesson, Theo Klubb Vångabergets SLK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Grimsson, Jonar Sebastian Giljan Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Homdrom, Sondre Aarbakk Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hurlen, Didrik Erichsen Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Madsen, Jørgen Flåta Klubb Hedalen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sandengen, Mikkel Vike Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

G 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Raude, Sigurd Nyhus Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rygh, Ole Marius Gautvik Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Spiten, Hermod Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

G 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

G 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aannestad, William Lien Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Helgetveit, Herman Nilsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm

J 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hagen, Matilde Oline Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm

J 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mia Skjølås Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Askeland, Emilie Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Haugen, Hedda Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Helgetveit, Ines Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Løyning, Linea Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

J 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hurlen, Hermine Erichsen Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Strøm-Hansen, Agnes Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

J 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

J 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm

Junior I K 17-18 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Parallellslalåm
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix