Hopp til innhold

FIS SL Kongsberg

FIS SL for Damer og Herrer i Kongsberg: SL lørdag 08.02.2020, SL søndag 09.02.2020.

  • Når: 8.2 - 09.02.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Kongsberg
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Tamara Stovner Klubb Harestua IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Reinsnes, Rebekka Røsok Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Tamara Stovner Klubb Harestua IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Reinsnes, Rebekka Røsok Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Norby, Ragnhild Steinnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Svarteberg, Malin Liodden Klubb Ål IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Norby, Ragnhild Steinnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Svarteberg, Malin Liodden Klubb Ål IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Hedda Helene Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Hedda Helene Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix