Hopp til innhold

FIS SSL/Junior NM Norefjell

Krødsherad IL Alpingruppa arrangerer Junior NM/FIS SSL og SL.

  • Når: 18.01.2020
  • Oppstart: 09:45
  • Hvor: OL-løypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.01.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Eggedal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Trones, Camilla Nelly Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Tuva Klubb Rena IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Breimsbygda IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Håkon Smith Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Sebastian Larssen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Kvinne B Masters Junior - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Nydalen Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn B Masters Junior - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oliver Klubb Rana Slalåmklubb Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04
NTBScanpix