Hopp til innhold

Kval. renn HL/TL - SSL Hemsedal

SSL - kretsrenn/kval. HL/TL

  • Når: 05.01.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Såhaugløypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 05.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 05.01.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 05.01.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fagerås, Markus Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Mikael Thor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Raude, Sigurd Nyhus Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm-Hansen, Agnes Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Claussen, Anna Myrvang Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix