Hopp til innhold

Telenorlekene 2020 - AVLYST

ARRANGEMENTET ER DESSVERRE AVLYST. Telenorlekene 2020. PS! Påmelding Løpermiddag lørdag ligger inne som egen klasse ved påmelding i MinIdrett. Trykk på knapp under "klasse" og velg "Løpermiddag Lørdag". Husk også å melde på løper i riktig årsklasse. Følg oss på Facebook: https://www.facebook.com/Telenorlekene-2020-Norefjell-282999069237766/

  • Når: 26.3 - 29.03.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: OL-Løypa og Noreløypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2020 Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2020 Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2020 Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2020 Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2020 Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2020 Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2020 Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2020 Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA Startkontingent 275 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter 13 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bredvei, Per Reinert Klubb Skien Alpinklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Peder Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellin, Leo Leander Klubb Sarpsborg IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Kjønø, Aksel Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Tertnes Alpin Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Raude, Sigurd Nyhus Klubb Aron Sportsklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sletvold, Nicolai Bernhoft Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sylte, Michael Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse Gutter 13 år Øvelse Slalåm

Gutter 13 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bredvei, Per Reinert Klubb Skien Alpinklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Peder Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellin, Leo Leander Klubb Sarpsborg IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjønø, Aksel Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysgård, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Tertnes Alpin Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Raude, Sigurd Nyhus Klubb Aron Sportsklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sletvold, Nicolai Bernhoft Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylte, Michael Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse Gutter 13 år Øvelse Storslalåm

Gutter 13 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Finne, Peder Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Kjellin, Leo Leander Klubb Sarpsborg IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Kjønø, Aksel Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Lysgård, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Mæle, Christian Klubb Tertnes Alpin Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse Gutter 13 år Øvelse Super-G

Gutter 13 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Bredvei, Per Reinert Klubb Skien Alpinklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Finne, Peder Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Kjellin, Leo Leander Klubb Sarpsborg IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Kjønø, Aksel Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Lysgård, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Mæle, Christian Klubb Tertnes Alpin Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Sylte, Michael Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse Gutter 13 år Øvelse Trening

Gutter 14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberge, Ask Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Aase, Sondre Lia Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Amundsen, Axel Røsberg Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Bergh-Jørgensen, Jesper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjertnæs, Jesper Klubb Stabæk IF Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Øystein Snorri Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Christiansen, Victor Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Einertsen, Thomas Foss Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Espe, Alexander Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Fagerås, Markus Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Flaaten, Carl Sebastian Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Furuseth, Nikolai Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Kristoffer Grønhovd Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Hunstad, Nicolai Christian Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Kildal, Peder Risøe Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Lorange, Oscar L'orsa Klubb Stabæk IF Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Adrian Kolstad Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Stabæk IF Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Christian Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Slalåm

Gutter 14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberge, Ask Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aase, Sondre Lia Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundsen, Axel Røsberg Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergh-Jørgensen, Jesper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjertnæs, Jesper Klubb Stabæk IF Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Øystein Snorri Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Victor Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Einertsen, Thomas Foss Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Espe, Alexander Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fagerås, Markus Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaaten, Carl Sebastian Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Nikolai Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Kristoffer Grønhovd Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunstad, Nicolai Christian Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildal, Peder Risøe Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Bendik Stangebye Klubb Njård Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorange, Oscar L'orsa Klubb Stabæk IF Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Adrian Kolstad Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Stabæk IF Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vodal, Christian Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Storslalåm

Gutter 14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Aase, Sondre Lia Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Amundsen, Axel Røsberg Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Bengston, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Bergh-Jørgensen, Jesper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Bjertnæs, Jesper Klubb Stabæk IF Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Bredvei, Per Reinert Klubb Skien Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Brekke, Øystein Snorri Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Christiansen, Victor Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Einertsen, Thomas Foss Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Espe, Alexander Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Fagerås, Markus Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Flaaten, Carl Sebastian Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Furuseth, Nikolai Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Hunstad, Nicolai Christian Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Kildal, Peder Risøe Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Bendik Stangebye Klubb Njård Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Lorange, Oscar L'orsa Klubb Stabæk IF Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Myhre, Adrian Kolstad Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Stabæk IF Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Vodal, Christian Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Super-G

Gutter 14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Aase, Sondre Lia Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Amundsen, Axel Røsberg Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Bengston, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Bergh-Jørgensen, Jesper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Bjertnæs, Jesper Klubb Stabæk IF Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Brekke, Øystein Snorri Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Christiansen, Victor Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Einertsen, Thomas Foss Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Espe, Alexander Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Fagerås, Markus Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Flaaten, Carl Sebastian Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Furuseth, Nikolai Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Kildal, Peder Risøe Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Bendik Stangebye Klubb Njård Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Lorange, Oscar L'orsa Klubb Stabæk IF Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Myhre, Adrian Kolstad Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Stabæk IF Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Vodal, Christian Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 år Øvelse Trening

Jenter 13 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agebrink, Ella Lo Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn bjelland, maria Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørland, Vilde Lind Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Feen, Ida Finckenhagen Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Flaten, Synne Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hveding, Tuva Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Kvisle, Mira Elisabeth Kristine Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Mylius, Sandra Ailin Amundsen Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Rue, Kaja Kjus Klubb Rjukan IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Malene Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Stav, Anette Flore Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Vaslestad-Nygaard, Mathilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Martine Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Slalåm

Jenter 13 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agebrink, Ella Lo Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn bjelland, maria Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørland, Vilde Lind Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Feen, Ida Finckenhagen Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaten, Synne Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hveding, Tuva Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvisle, Mira Elisabeth Kristine Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Mylius, Sandra Ailin Amundsen Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Rue, Kaja Kjus Klubb Rjukan IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Malene Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Stav, Anette Flore Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaslestad-Nygaard, Mathilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Martine Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Storslalåm

Jenter 13 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agebrink, Ella Lo Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn bjelland, maria Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Bjørland, Vilde Lind Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Feen, Ida Finckenhagen Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Flaten, Synne Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Hveding, Tuva Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Kvisle, Mira Elisabeth Kristine Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Mylius, Sandra Ailin Amundsen Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Rue, Kaja Kjus Klubb Rjukan IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Malene Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Stav, Anette Flore Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Vaslestad-Nygaard, Mathilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Martine Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Super-G

Jenter 13 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agebrink, Ella Lo Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn bjelland, maria Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Bjørland, Vilde Lind Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Feen, Ida Finckenhagen Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Flaten, Synne Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Hveding, Tuva Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Kvisle, Mira Elisabeth Kristine Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Rue, Kaja Kjus Klubb Rjukan IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Sande, Malene Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Stav, Anette Flore Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Vaslestad-Nygaard, Mathilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Vik, Martine Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse Jenter 13 år Øvelse Trening

Jenter 14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Aarseth-Grongstad, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Brandi, Philippa Maria Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Julia Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Elise Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Kristine Ressem Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Hurlen, Hermine Erichsen Klubb Njård Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Lønn, Emilie Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Erle Levie Hammer Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Svartedal, Ellinor Klubb Lommedalens IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Lily Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Sæthre, Emilie Langmo Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Letitzia Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Victoria Pandher Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Cecilie Mathilde Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Wågenes, Julie Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Slalåm

Jenter 14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aarseth-Grongstad, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandi, Philippa Maria Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Julia Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Elise Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Kristine Ressem Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hurlen, Hermine Erichsen Klubb Njård Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lønn, Emilie Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Erle Levie Hammer Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svartedal, Ellinor Klubb Lommedalens IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Lily Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæthre, Emilie Langmo Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Letitzia Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Victoria Pandher Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Cecilie Mathilde Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wågenes, Julie Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Storslalåm

Jenter 14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Brandi, Philippa Maria Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Felde, Julia Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Fleischer, Elise Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Kristine Ressem Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Hurlen, Hermine Erichsen Klubb Njård Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Lønn, Emilie Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Solberg, Erle Levie Hammer Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Swenson, Lily Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Wiik, Letitzia Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Wilhelmsen, Victoria Pandher Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Wågenes, Julie Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Super-G

Jenter 14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Aarseth-Grongstad, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Brandi, Philippa Maria Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Felde, Julia Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Kristine Ressem Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Hurlen, Hermine Erichsen Klubb Njård Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Lønn, Emilie Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk IF Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Solberg, Erle Levie Hammer Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Swenson, Lily Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Wiik, Letitzia Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Wilhelmsen, Victoria Pandher Klubb Ready Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Wågenes, Julie Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse Jenter 14 år Øvelse Trening

Løpermiddag Lørdag - JA

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Aarseth-Grongstad, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Agebrink, Ella Lo Klubb Bærums Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Bergh-Jørgensen, Jesper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn bjelland, maria Klubb Bærums Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Bjørland, Vilde Lind Klubb Heming, IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Bredvei, Per Reinert Klubb Skien Alpinklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Brekke, Øystein Snorri Klubb Bærums Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Christiansen, Victor Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Einertsen, Thomas Foss Klubb Asker Skiklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Flaten, Synne Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Furuseth, Nikolai Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Haugen, Kristine Ressem Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Hjelle, Kristoffer Grønhovd Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Hakadal IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Hveding, Tuva Klubb Hakadal IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Killi, Cathrine Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Kjønø, Aksel Klubb Hakadal IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Kvisle, Mira Elisabeth Kristine Klubb Hakadal IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Lysgård, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Melgaard, Gunnulf Alexander Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Mikkelsen, Kenneth Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Mylius, Sandra Ailin Amundsen Klubb Hakadal IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Stabæk IF Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Rue, Kaja Kjus Klubb Rjukan IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Stav, Anette Flore Klubb Hakadal IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Sylte, Michael Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Vaslestad-Nygaard, Mathilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Wiik, Letitzia Klubb Bærums Skiklub Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse Løpermiddag Lørdag Øvelse JA
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix