Hopp til innhold

Kvalikrenn HL/TL SL Norefjell

Rennet inngår som Kvalikrenn til Hovedlandsrenn og Telenorlekene

  • Når: 01.03.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: OL-løypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Fredrik Skomsøy Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Engebretsen, Mikkel Elias Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hunstad, Magnus Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Løyning, Lukas Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, Henrik Maximillian Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sjåvik, Henrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Morten Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergerud, Magnus Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hermansson, Anton Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hommerstad, Thorvald Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, William Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Risø, Nicolai Christianssønn Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Torjus Helland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Østby, Andreas Funner Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fagerås, Markus Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flaaten, Carl Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Matheo Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lorange, Oscar L'orsa Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lye, Ole Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rønnov, Fredrik Nikolai Gulbrandsen Klubb Haslum IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Trøan, Caspian Steen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Eggen, Torbjørn Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Eggen, Ole André Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Nicolai Andres Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Karl-Erik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Bang-Hansen, Jens Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Cock, Scott Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Haukenes, Per Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Haukenes, Ola Hauk Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Helgetveit, Herman Nilsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm-hansen, Armand Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge-Andersen, Mie Jøtun Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Matilde Oline Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Slevigen, Oliane Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Ulriksen, Helene Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Flaaten, Cornelia Noelle Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Hedda Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Helgetveit, Ines Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Trøan, Celia Steen Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lønn, Emilie Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mylius, Sandra Ailin Amundsen Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Riset, Thea Marie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vaslestad-Nygaard, Mathilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Cecilie Mathilde Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mossige, Tiril Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Bang-Hansen, Iben Elise Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Jokerud, Alma Hiåsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Moxon, Lily Madeleine Beyer Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sjåvik, Nora Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Trøan, Hennie Steen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

Menn B Masters Junior - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
nif-epi04, 04
NTBScanpix