Hopp til innhold

Kvalikrenn og Sonerenn SSL Norefjell

Rennet inngår som Kvalikrenn til Hovedlandsrenn og Telenorlekene samt Sonerenn

  • Når: 29.02.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: OL-løypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Fredrik Skomsøy Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Engebretsen, Mikkel Elias Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heje, Gregard Knutsøn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunstad, Magnus Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jönsson, Nils Milo Anton Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Løyning, Lukas Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Henrik Maximillian Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Muggerud-Sønju, Lars-Kristian Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Morten Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergerud, Magnus Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Folkvard, Axel Ferman Sødal Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagberg, Ola Alexander Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Anton Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hommerstad, Thorvald Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, William Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Risø, Nicolai Christianssønn Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Torjus Helland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Andreas Funner Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergan, Sindre Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Doknes, Oskar Espe Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fagerås, Markus Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaaten, Carl Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Raude, Sigurd Nyhus Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ryssdal-Banoun, William Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønnov, Fredrik Nikolai Gulbrandsen Klubb Haslum IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trøan, Caspian Steen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulrichsen, Daniel Krüger Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vodal, Christian Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøstad, Jens Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haukenes, Ola Hauk Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Remmen-Bottolfs, Trym Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rislå, Amund Gulsvik Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Lauritz Øynebråten Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Nicolai Andres Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Karl-Erik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Jens Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergan, Sigve Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, Scott Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Haukenes, Per Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgetveit, Herman Nilsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge-Andersen, Mie Jøtun Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Matilde Oline Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Slevigen, Oliane Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulriksen, Helene Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansdatter, Olivia Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaaten, Cornelia Noelle Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Hedda Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgetveit, Ines Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørve, Karen Pauline Pedersen Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trøan, Celia Steen Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agebrink, Ella Lo Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandi, Philippa Maria Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaslestad-Nygaard, Mathilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Cecilie Mathilde Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Maren Helen Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang-Hansen, Iben Elise Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Fredrikke Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Ida Nygaard Klubb Hemsedal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hungerholdt, Victoria Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Amalie Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Jokerud, Tuva Hiåsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Jönsson, Alva Maja Nicholina Klubb Hemsedal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Pia Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nordskog, Jenny Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rislå, Mari Gulsvik Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Slevigen, Ylvali Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ulriksen, Heidi Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Folkvard, Leni Isabella Sødal Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Jokerud, Alma Hiåsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Moxon, Lily Madeleine Beyer Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Trøan, Hennie Steen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04
NTBScanpix