Hopp til innhold

Kvalikrenn TL-HL/Sonerenn SSL Ål

  • Når: 02.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Ål Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 02.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Ola Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Risø, Nicolai Christianssønn Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fagerås, Markus Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Veslehaug, Petter Klubb Geilo IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix