Hopp til innhold

Steinkjerrennet - KM slalåm - Flyttet til Bjørgan

KM-SL- Rennet arrangeres på Bjørgan. Besiktigelse kl 1400, Start 1.omg kl 1445. Start 2.omg kl 1545.

  • Når: 09.02.2020
  • Oppstart: 14:00
  • Hvor: Grong
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner F Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner G Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner H Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner I Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner J Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner K Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner L Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner M Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner N Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner O Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse Menn F Øvelse Slalåm Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Menn G Øvelse Slalåm Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Menn H Øvelse Slalåm Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Menn I Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse Menn J Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse Menn K Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse Menn L Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse Menn M Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse Menn N Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse Menn O Øvelse Slalåm Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lauve, Johan Sagmo Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Totsås, John Martin Klubb Lierne IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugan, Kasper Myhr Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wodahl, Noah Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vekseth, Jonathan Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønlund, Johan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Samuel Myhr Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Ivarsønn, Ask Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lauve, Mattias Sagmo Klubb Grong IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lian, Mathias Utvik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugan, Tormod Myhr Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Kilen-Wold, Sondre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ivardatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lian, Maiken Utvik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Rønning, Maren Kristine Klubb Grong IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønlund, Bine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sundfær, Runa Ivara Bromstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valskrå, Elin Skåle Klubb Grong IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Vekseth-Hahn, Edith Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjørv, Sofie Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Rønning, Anna Margrethe Klubb Grong IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

Menn F - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lian, Mats Endre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn F Øvelse Slalåm

Menn G - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønlund, Ove Jonassen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn G Øvelse Slalåm

Menn H - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse Menn H Øvelse Slalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix