Hopp til innhold

Bama Alpinfestival 2020

Bama Alpinfestival arrangeres for 17 gang i Ål skisenter i 2020. Påmeldingsperioden er 1/12 - 31/12 2019.

  • Når: 20.3 - 22.03.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: ÅL
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Aker, Magnus Braathen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Andersen, Sebastian Furre Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bang-Hansen, Mats Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Berge-Flataker, Storm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bergum, Ask Luksengard Klubb Ål IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Blaker-Rønningen, Mads Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bodøgaard, Georg Brage Lambach Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bratrud, Amund Skeid Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Brattegard, Vetle Johnsrud Klubb Ål IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Brenden, Liam Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Brenno, Kevin Valstad Klubb Ål IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bråthen, Cornelius Gjone Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Karl Johan Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Dallo, Giovanni Klubb Ål IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Døhl, Vinther Øglund Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Egge, Max Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Engebretsen, Mikkel Elias Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Falch, Frithiof Julius Furu Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Falch, Joakim Eide Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Folkvard, Peter Schou Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gedde-Dahl, Simen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Granå, Aksel Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hansen, Christian Jacob Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hartveit, Valdemar Mariasson Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Heje, Gregard Knutsøn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Holsve, Linus Nesset Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hunstad, Magnus Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Høegh, Mikkel Ferdinand Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hågensen, Brage Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ingebrigtsen, Ole Harald Solem Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jevard, Gustav Bals Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Joranger, Isak Svanaasen Klubb Ål IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kirknes, Marcus Kaldahl Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kokkim, Oscar Christian Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kongshaug, Albert Høegh Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Koss, Aksel Chung-Yul Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Krogsrud, Sebastian Valentin Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Larsen, Tobias Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Linskov, Casper Alfred Pedersen Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Martinsen, Sverre Eikeland Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Marwell-Hauge, Henrik Maximillian Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nedrebø, Tor Hoff Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Orebrand, Max Petter Valter Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Reinholdtsen, Christoffer Leo Henrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rudi-Rognerud, Tobias Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Røsjø, Nicolai Jul Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Røv, Fabian Tormodsgard Klubb Ål IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sandaas, Terkel Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sebu, Theo Brenden Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Siljebøl, Markus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sjåvik, Henrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skorpen, Rasmus Akcora Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skredderberget, Knut Nedrestøl Klubb Ål IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stiebel, Axel Valdø Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Strand, Sigurd Leander Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Strøm, August Tunem Klubb Sarpsborg IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Strøm, Ola Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Toppe, Sebastian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Torvund, Albert Larsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Veslegard, Mats Klubb Ål IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Vorsmann, Oliver Klubb Ål IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Willard, Gustav Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ødegaard, Haakon Elias Klubb Ål IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Aker, Magnus Braathen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Sebastian Furre Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Mats Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Berge-Flataker, Storm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergum, Ask Luksengard Klubb Ål IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Blaker-Rønningen, Mads Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bodøgaard, Georg Brage Lambach Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratrud, Amund Skeid Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattegard, Vetle Johnsrud Klubb Ål IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenden, Liam Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenno, Kevin Valstad Klubb Ål IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråthen, Cornelius Gjone Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Karl Johan Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Dallo, Giovanni Klubb Ål IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Døhl, Vinther Øglund Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Max Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Engebretsen, Mikkel Elias Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Falch, Frithiof Julius Furu Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Falch, Joakim Eide Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Folkvard, Peter Schou Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gedde-Dahl, Simen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Granå, Aksel Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Christian Jacob Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartveit, Valdemar Mariasson Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heje, Gregard Knutsøn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Holsve, Linus Nesset Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunstad, Magnus Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Høegh, Mikkel Ferdinand Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hågensen, Brage Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Ole Harald Solem Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jevard, Gustav Bals Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Joranger, Isak Svanaasen Klubb Ål IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirknes, Marcus Kaldahl Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kokkim, Oscar Christian Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Koss, Aksel Chung-Yul Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Krogsrud, Sebastian Valentin Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Tobias Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Linskov, Casper Alfred Pedersen Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Martinsen, Sverre Eikeland Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Henrik Maximillian Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nedrebø, Tor Hoff Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Orebrand, Max Petter Valter Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Reinholdtsen, Christoffer Leo Henrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rudi-Rognerud, Tobias Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjø, Nicolai Jul Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røv, Fabian Tormodsgard Klubb Ål IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Terkel Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sebu, Theo Brenden Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Siljebøl, Markus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjåvik, Henrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skorpen, Rasmus Akcora Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skredderberget, Knut Nedrestøl Klubb Ål IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stiebel, Axel Valdø Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sigurd Leander Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, August Tunem Klubb Sarpsborg IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Ola Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Toppe, Sebastian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Torvund, Albert Larsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslegard, Mats Klubb Ål IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vorsmann, Oliver Klubb Ål IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Willard, Gustav Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ødegaard, Haakon Elias Klubb Ål IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Mikkel Amundsen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aamot, Snorre Magnus Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Alsos, Kristoffer England Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Alexander Kullgren Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Lucas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Andresen, William Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Arnorsson, Arnor Alex Klubb KR Skiklubb Reykjavik Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Asla-Jakobsen, Thias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Austdahl, Isak Elias Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Berg, Julian Filip Hvesser Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bergerud, Magnus Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjertnæs, Edward Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnaraa-Svenningsen, Erik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Boger, Thomas Jåtog Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bratrud, Emil Skeid Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Kasper Johnsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brindem, Carl Aleksander Maximilian Borg Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brobakken, Tage Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bruusgaard, Christian Hugo Landgraff Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bure, Malte Andreas Torp Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Børstad, Iver Hammer Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Cock, Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Duberg, Jacob Alexander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dybing, Leon Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ergan, Melvin Carl Klubb Rena IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eriksen, Kristian Andersen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eskeland, Øystein Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Flaten, Andreas Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fredlund, Julian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn From, Samuel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fusdahl, Jacob Tidemann Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gilhuus-Moe, Matheo Christian Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gresseth, Emilian Aasmund Frimann Klubb Haslum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grimsson, Jonar Sebastian Giljan Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gundersen, Neo Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hafstad, Lasse Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hafstad, Timian Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hage, Alexander Wiig Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Adrian Wegener Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hassel, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haug, Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hermansson, Anton Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Kristoffer Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Matias Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelseth, Ferdinand Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Oliver Cavallar Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Holmesland, Thor Skramstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Holo, Leander Oesch Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hommerstad, Thorvald Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hurlen, Didrik Erichsen Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Huun, Henrik Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hågensen, Brage Klubb Rena IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kildal, August Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Killi, Fredrik Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kittelsen, Julian Rasmussen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjus, Tobias Gruer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Klemsdal, Aleksander Marstein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knapstad, Jonas Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Eskil Bø Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kulberg, Herman Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Landmark, Kasper Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Langeland, Haakon Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Langerud, Aleksander Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lanseng, Mathias Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lindhartsen, Karl Kaspian Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lover, Mats Gertjan Klubb Nesbyen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Leo Grønvold Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Macfarlane, Haakon Lachlan Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, William Louis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mauritzen-Lian, Andreas Klubb Nesbyen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mehus, Iver Bjørkeslett Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Midtbø, Petter Albert Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Sebastian Solhaug Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moen-Brekkli, Sigurd Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Murstad-Mordt, Marcus Camillo Tomm Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Fredrik Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Oliver Fjeldheim Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Neraal, Theodor Wessel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nerland, Oliver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nicolaisen, Jacob Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nielsen, Matheo Ruud Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Lavrans Snorreson Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordklev, Elias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordlund, Gustav Ewert Alexander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordstrand, Henrik Soma Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Odalen, Sondre Hauge Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, William Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Casper William Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Risø, Nicolai Christianssønn Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Roarsen, Tinius Frederik Alvirovic Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ryding, Harald Iver Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Røde, Sebastian Topaas Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sandengen, Mikkel Vike Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Schou, Julius Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skisaker, Kristian Benedikt Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skreppen, Sondre Tronier Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Aron Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Peder Jørgensen Klubb Haslum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spilde, Noah Alexander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Steffensen, Tim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, André Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Torjus Helland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Ulrik Tunem Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Størmer-Nilsen, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sæther, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Torvund, Didrik Kruge Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Trangrud, Jens Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ulvin, Olav Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Valderhaug, Marcus Bielke Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vedal, Aleksander Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Walther-Sneve, Marius Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Weldingh, Jacob Wam Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wennesland, Johan Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wennesland, Henrik Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Werenskiold, Werner Kaoru Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wilkens, Mikkel Gullaksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wohlfeil, Hugo Sinan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wold, Marcus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Zachariassen, Victor August Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Zanten, Elias van Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Cornelius Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Østby, Andreas Funner Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Mikkel Amundsen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aamot, Snorre Magnus Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Alsos, Kristoffer England Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Alexander Kullgren Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Lucas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andresen, William Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnorsson, Arnor Alex Klubb KR Skiklubb Reykjavik Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Asla-Jakobsen, Thias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Austdahl, Isak Elias Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Julian Filip Hvesser Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergerud, Magnus Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjertnæs, Edward Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnaraa-Svenningsen, Erik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Boger, Thomas Jåtog Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratrud, Emil Skeid Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Kasper Johnsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brindem, Carl Aleksander Maximilian Borg Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brobakken, Tage Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruusgaard, Christian Hugo Landgraff Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bure, Malte Andreas Torp Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Børstad, Iver Hammer Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Duberg, Jacob Alexander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybing, Leon Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ergan, Melvin Carl Klubb Rena IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eriksen, Kristian Andersen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eskeland, Øystein Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaten, Andreas Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredlund, Julian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn From, Samuel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fusdahl, Jacob Tidemann Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gilhuus-Moe, Matheo Christian Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gresseth, Emilian Aasmund Frimann Klubb Haslum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsson, Jonar Sebastian Giljan Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Neo Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hafstad, Lasse Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hafstad, Timian Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hage, Alexander Wiig Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Adrian Wegener Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hassel, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Anton Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Kristoffer Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Matias Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Ferdinand Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Oliver Cavallar Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holmesland, Thor Skramstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holo, Leander Oesch Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hommerstad, Thorvald Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hurlen, Didrik Erichsen Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Huun, Henrik Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hågensen, Brage Klubb Rena IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildal, August Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Killi, Fredrik Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kittelsen, Julian Rasmussen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjus, Tobias Gruer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Klemsdal, Aleksander Marstein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Knapstad, Jonas Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Eskil Bø Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulberg, Herman Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Landmark, Kasper Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Langeland, Haakon Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Langerud, Aleksander Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lanseng, Mathias Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindhartsen, Karl Kaspian Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lover, Mats Gertjan Klubb Nesbyen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Leo Grønvold Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Macfarlane, Haakon Lachlan Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, William Louis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mauritzen-Lian, Andreas Klubb Nesbyen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mehus, Iver Bjørkeslett Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Midtbø, Petter Albert Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Sebastian Solhaug Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen-Brekkli, Sigurd Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Murstad-Mordt, Marcus Camillo Tomm Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Fredrik Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Oliver Fjeldheim Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Neraal, Theodor Wessel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nerland, Oliver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nicolaisen, Jacob Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen, Matheo Ruud Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Lavrans Snorreson Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordklev, Elias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordlund, Gustav Ewert Alexander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordstrand, Henrik Soma Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Odalen, Sondre Hauge Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, William Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Casper William Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Risø, Nicolai Christianssønn Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Roarsen, Tinius Frederik Alvirovic Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ryding, Harald Iver Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Sebastian Topaas Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandengen, Mikkel Vike Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Schou, Julius Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sengebusch, Olav Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skisaker, Kristian Benedikt Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skreppen, Sondre Tronier Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Aron Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Peder Jørgensen Klubb Haslum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Spilde, Noah Alexander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Steffensen, Tim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, André Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Torjus Helland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Ulrik Tunem Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Størmer-Nilsen, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torvund, Didrik Kruge Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trangrud, Jens Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulvin, Olav Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Valderhaug, Marcus Bielke Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vedal, Aleksander Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Walther-Sneve, Marius Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Weldingh, Jacob Wam Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wennesland, Johan Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wennesland, Henrik Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Werenskiold, Werner Kaoru Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilkens, Mikkel Gullaksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wohlfeil, Hugo Sinan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wold, Marcus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Zachariassen, Victor August Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Zanten, Elias van Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Cornelius Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Andreas Funner Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Mikkel Amundsen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Aamot, Snorre Magnus Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Alsos, Kristoffer England Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Andersen, Lucas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Arnorsson, Arnor Alex Klubb KR Skiklubb Reykjavik Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Asla-Jakobsen, Thias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Austdahl, Isak Elias Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bergerud, Magnus Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bjertnæs, Edward Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bjørnaraa-Svenningsen, Erik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Boger, Thomas Jåtog Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bratrud, Emil Skeid Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brekke, Kasper Johnsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brindem, Carl Aleksander Maximilian Borg Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bure, Malte Andreas Torp Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Børstad, Iver Hammer Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Cock, Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Dybing, Leon Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ergan, Melvin Carl Klubb Rena IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eriksen, Kristian Andersen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eskeland, Øystein Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Flaten, Andreas Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fredlund, Julian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn From, Samuel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fusdahl, Jacob Tidemann Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gilhuus-Moe, Matheo Christian Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Grimsson, Jonar Sebastian Giljan Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gundersen, Neo Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hafstad, Lasse Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hage, Alexander Wiig Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hammer, Adrian Wegener Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haug, Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hermansson, Anton Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hiorth, Kristoffer Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hjelset-Enerhaug, Matias Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hjelseth, Ferdinand Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hoel, Oliver Cavallar Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holmesland, Thor Skramstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holo, Leander Oesch Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hommerstad, Thorvald Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Huun, Henrik Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hågensen, Brage Klubb Rena IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kildal, August Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kittelsen, Julian Rasmussen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kjus, Tobias Gruer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Klemsdal, Aleksander Marstein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Knutsen, Eskil Bø Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kulberg, Herman Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Landmark, Kasper Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lanseng, Mathias Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lindhartsen, Karl Kaspian Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Leo Grønvold Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Marwell-Hauge, William Louis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mehus, Iver Bjørkeslett Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Midtbø, Petter Albert Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Moen-Brekkli, Sigurd Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Murstad-Mordt, Marcus Camillo Tomm Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Myhre, Fredrik Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Neraal, Theodor Wessel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nerland, Oliver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nicolaisen, Jacob Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Lavrans Snorreson Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordklev, Elias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordstrand, Henrik Soma Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Olesen, William Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Casper William Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Risø, Nicolai Christianssønn Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Roarsen, Tinius Frederik Alvirovic Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ryding, Harald Iver Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Røde, Sebastian Topaas Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Simonsen, Olav Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skisaker, Kristian Benedikt Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skreppen, Sondre Tronier Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Solberg, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Spilde, Noah Alexander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Steffensen, Tim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Torjus Helland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strøm, Ulrik Tunem Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Størmer-Nilsen, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Torvund, Didrik Kruge Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Trangrud, Jens Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ulvin, Olav Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vedal, Aleksander Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Walther-Sneve, Marius Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Werenskiold, Werner Kaoru Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wilkens, Mikkel Gullaksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wohlfeil, Hugo Sinan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wold, Marcus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Zachariassen, Victor August Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ørnes, Cornelius Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Østby, Andreas Funner Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Skicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Hjalmar Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Aarseth-Grongstad, Oscar Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Abril, Luis Emilio Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Andersen, Sven-Eivind Giljebrekke Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Andersson, Ulrik Sælebakke Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Andersson, Edvin Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Argel, Conrad Petter Torset Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Arlehed, Edvald Sigge Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Austdahl, Aksel Mathias Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Austdahl, Samuel Matheo Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Axelsen, Ferdinand Lie Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Bekkevold, Tindre Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Bergsholm, Nikolai Norum Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Bjørland, Erik Lind Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Braar, Kasper Dokka Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Brekke, Olav Alexander Heje Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Brurud, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Brurud, Marcus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Bøhmer, Einar August Kolle Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Carlstedt, William Fagervold Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Christensen, Mats Solerød Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Elgen, Felix Amadeus Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Elgen, Philip Augustin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Fjose, Felix August Matheson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Foss, Morten Alexander Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Foss, Herman Alexander Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Fredlund, Nicolai Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Grobstok, Mathias Smedsrud Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Grohshennig, Theo Døsen Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Grøstad, Jens Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Gudbrandsgard, Trym Oleivsgard Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Gullhagen, Torjus Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Gundersen, Kai Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Gundersen, Haakon Gether Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Haanes, Philip Irminger Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hamran, Sjur Holst Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hanken, Amund Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hansen, Oskar Østen Torset Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Haukenes, Ola Hauk Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Heggelund, Markus Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Henaug-Hansen, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hjelseth, Rolf Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hoel, Petter Cavallar Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Holo-Pedersen, Oliver Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Houge-Haaland, Sebastian Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hrasky, Linus Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Høegh, Ulrik Bernitz Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Johnsen, Julian Alexander Østervold Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Joranger, Noah Svanaasen Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Knudsen, Aksel Walstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Krogsrud, Tobias Leander Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Larsson, Oliver Wiik Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Leppard, Thomas Ethan Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Leppard, William Benedict Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Lunder, Matthew Andre Kharichev Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Medgard, Herman Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Meyer, Henrik Alexander Lund Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Misund, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Mohn, Kristen Aarseth Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Myhrvold, Edin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Myking, Håvard Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Mørck, Philip Olafsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Mørck, Milian Olafsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Neraal, Philip Wessel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Nestorowicz, Viktor Klubb Sarpsborg IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Olaisen, Storm Thaleluang Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Richter-Massey, Wilmer August Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Riis, Christian Fredrik Lundberg Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Rislå, Amund Gulsvik Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Rivelsrud, Nicklas Herman Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Rudi-Rognerud, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Ruud, Mikkel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Sandaas, Mikkel Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Saugstad-Johansen, Oskar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Schilbred, Nicolai Severin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Schilbred, Jacob Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Scholtholt, Phillip Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Skjeldal, Eirik Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Skogedal-Eines, Oliver Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Sletvold, Felix Fjeld-Nielsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Smith-Meyer, Nicolai Reed Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Solbakken, Julian Tjønnøy Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Sommerseth, Gustav Jørgensen Klubb Haslum IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Sperstad, Aksel Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Storrød, William Friis Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Sæterli, Lauritz Øynebråten Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Sættem, Simon Ingvar Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Thalerud, Daniel Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Ulvin, Kristian Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Veel-Skogholt, Aksel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Veland, Magnus Fredrik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Vøyvik, Magnus Jamrozy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Vøyvik, Aksel Jamrozy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Ynnesdal-Grytnes, Tobias Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Ørnes, Bendik Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Hjalmar Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Aarseth-Grongstad, Oscar Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Abril, Luis Emilio Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Alm, Max Andreas Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Sven-Eivind Giljebrekke Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Andersson, Ulrik Sælebakke Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Andersson, Edvin Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Argel, Conrad Petter Torset Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Arlehed, Edvald Sigge Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Austdahl, Aksel Mathias Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Austdahl, Samuel Matheo Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Axelsen, Ferdinand Lie Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bekkevold, Tindre Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bergsholm, Nikolai Norum Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bjørland, Erik Lind Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Braar, Kasper Dokka Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Olav Alexander Heje Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brurud, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brurud, Marcus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bøhmer, Einar August Kolle Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Carlstedt, William Fagervold Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Christensen, Mats Solerød Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Jonas Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Elgen, Felix Amadeus Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Elgen, Philip Augustin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fjose, Felix August Matheson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Morten Alexander Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Herman Alexander Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fredlund, Nicolai Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Friis, Erik Rytterager Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Mathias Smedsrud Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grohshennig, Theo Døsen Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grøstad, Jens Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gudbrandsgard, Trym Oleivsgard Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gullhagen, Torjus Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Kai Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Haakon Gether Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haanes, Philip Irminger Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hamran, Sjur Holst Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hanken, Amund Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Oskar Østen Torset Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haraldsen-Lien, Tobias Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haukenes, Ola Hauk Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Markus Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Henaug-Hansen, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Rolf Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Petter Cavallar Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Holo-Pedersen, Oliver Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Houge-Haaland, Sebastian Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hrasky, Linus Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Høegh, Ulrik Bernitz Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Julian Alexander Østervold Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Joranger, Noah Svanaasen Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Aksel Walstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Krogsrud, Tobias Leander Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Larsson, Oliver Wiik Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Leppard, Thomas Ethan Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Leppard, William Benedict Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lerche, Christian Sofus Stabell Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Matthew Andre Kharichev Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Marthinsen, Erik Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Medgard, Herman Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Meyer, Henrik Alexander Lund Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mohn, Kristen Aarseth Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Edin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Håvard Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mørck, Philip Olafsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mørck, Milian Olafsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Neraal, Philip Wessel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nestorowicz, Viktor Klubb Sarpsborg IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Olaisen, Storm Thaleluang Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Qvist, Carl Otto Arthur Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Qvist, Carl August Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Ludvik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Didrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Richter-Massey, Wilmer August Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Riis, Christian Fredrik Lundberg Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rislå, Amund Gulsvik Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rivelsrud, Nicklas Herman Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rudi-Rognerud, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Mikkel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Mikkel Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Saugstad-Johansen, Oskar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Schilbred, Nicolai Severin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Schilbred, Jacob Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Scholtholt, Phillip Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skjeldal, Eirik Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sletvold, Felix Fjeld-Nielsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Smith-Meyer, Nicolai Reed Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Julian Tjønnøy Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Gustav Jørgensen Klubb Haslum IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Aksel Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Storrød, William Friis Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Storstad, Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sundbye, Markus Mikkelhaug Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Lauritz Øynebråten Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sættem, Simon Ingvar Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Daniel Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Jakob Olsen Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ulvin, Kristian Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Veel-Skogholt, Aksel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Veland, Magnus Fredrik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vøyvik, Magnus Jamrozy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vøyvik, Aksel Jamrozy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ynnesdal-Grytnes, Tobias Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Bendik Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen, Even Svensson Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Aamodt, Philip Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Andresen, Nicolai Andres Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bagstevold, Petter Hanekamhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bang-Hansen, Jens Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Becker, Emil August Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Beckstrøm, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bergh-Jørgensen, Fredrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bjørnestad, Alexander Wiik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Borgenhov, Joakim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bruusgaard, Jacob Erik Landgraff Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Carolin, Bernhard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Cock, Scott Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Dybing, Theo Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Elbrønd, Storm Black Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Elgen, Sebastian Emiil Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Elvestad, Torjus Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Enoksen, Håkon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Flaa, Phillip Greve-Isdahl Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Folge, Philip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Fuglseth, Oliver Leikvoll Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Furuseth, Martin Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Furuseth, Kristian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gilhuus-Moe, Leopold Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Grøgard, Emil Dalskog Klubb Ål IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gundersen, Kristian Gether Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hagen, Emil Nordskog Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hagfors, Victor Kornelis Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hammerich, Max Emil Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Haukeli, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Haukenes, Per Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Heggelund, Edward Rupert Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Henschien, Scott Wilkens Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Herland, Asbjørn André Borge Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hjelseth, Theo Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Houge-Haaland, Nikolai Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Høyer-Farstad, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jürgensen, Oliver Lund Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kjus, Kristoffer Edvardsen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kulberg, August Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kålhus, Christian Rasmussen Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kålhus, Christian Rasmussen Klubb Rena IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Langeland, Henrik Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ljungberg-Tvedt, Christopher Michael Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lunder, Daniel Andre Kharichev Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lægreid, Markus Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Løkensgard, Torje Klubb Ål IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Medgard, Håkon Tufto Klubb Ål IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Moe, Oliver Solhaug Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mohn, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Myklebust, Birk Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mørkve, Mikkel Skøie Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nilsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Plassen, Elias Alexander Haugen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Simonsen, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Solbakken, Caspian Tjønnøy Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Steen, Emil Amor Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stendal-Wedaa, Ulrik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Strøm-hansen, Armand Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Søyland, Sebastian Haugland Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ulstein, Idar Alexander von Winkler Stanghov Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Veslehaug, Petter Klubb Geilo IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wahlstrøm, Erik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wegener Hammer, Aleksander Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Weiss, Sebastian Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wraae, Linus Jorem Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Østerud, Oskar Risvik Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen, Even Svensson Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Aamodt, Philip Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Andresen, Nicolai Andres Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bagstevold, Petter Hanekamhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Jens Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Becker, Emil August Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Beckstrøm, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergh-Jørgensen, Fredrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Berntsen, Anders Grivi Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnestad, Alexander Wiik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Borgenhov, Joakim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruusgaard, Jacob Erik Landgraff Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Carolin, Bernhard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, Scott Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybing, Theo Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Storm Black Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Elgen, Sebastian Emiil Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Elvestad, Torjus Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Enoksen, Håkon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaa, Phillip Greve-Isdahl Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Flamme, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Folge, Philip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fuglseth, Oliver Leikvoll Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Martin Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gilhuus-Moe, Leopold Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøgard, Emil Dalskog Klubb Ål IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Kristian Gether Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Emil Nordskog Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen-Småstu, Haakon Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagfors, Victor Kornelis Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Max Emil Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Haukeli, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Haukenes, Per Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Edward Rupert Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Henschien, Scott Wilkens Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Asbjørn André Borge Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Theo Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Houge-Haaland, Nikolai Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Høyer-Farstad, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Jürgensen, Oliver Lund Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjus, Kristoffer Edvardsen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulberg, August Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kålhus, Christian Rasmussen Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kålhus, Christian Rasmussen Klubb Rena IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Langeland, Henrik Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ljungberg-Tvedt, Christopher Michael Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Daniel Andre Kharichev Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lægreid, Markus Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkensgard, Torje Klubb Ål IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Medgard, Håkon Tufto Klubb Ål IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mo, Petter Tobias Tanderø Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Oliver Solhaug Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mohn, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Birk Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mørkve, Mikkel Skøie Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Elias Alexander Haugen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Caspian Tjønnøy Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Steen, Emil Amor Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stendal-Wedaa, Ulrik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stilling, Storm Murdoch Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm-hansen, Armand Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Søyland, Sebastian Haugland Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulstein, Idar Alexander von Winkler Stanghov Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Petter Klubb Geilo IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wahlstrøm, Erik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wegener Hammer, Aleksander Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Sebastian Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wraae, Linus Jorem Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerud, Oskar Risvik Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Pernille Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Androstsuk, Arina Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Barkenes, Sara Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bekkevold, Eiril Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bjørke, Arja Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Braar, Christina Dokka Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Braute, Solveig Eloise Vadset-Øie Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Brekke, Karen Johnsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Christensen, Mari Solerød Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Danielsen, Henriette Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Døhlen, Aimée Boudewine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Elbrønd, Karla Black Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Erdal, Ellinor Marie Hellerud Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Etterlid-Baklien, Sofie Etterlid Klubb Ål IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Greff, Caroline Økland Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Grøndal, Emilie Løck Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Grønvold, Sanna Haugsjå Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gullaksen, Katinka Josephine Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hagen, Matilde Oline Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hamran, Frøydis Holst Klubb Hasle-Løren IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hanken, Selma Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hansen, Norah Torset Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hanssen, Caroline Nordahl Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hartmann, Hedda Holm Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hartwall-Olsen, Sofie Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hermansson, Selma Børke Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hilmersen, Aurora Røste Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hjelseth, Nelly Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Husebø, Anna Josefine Vollan Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Langøy, Ida Krogh Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Leirgulen, Sofie Væhle Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lervik, Tiril Wasa Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lover, Vita Kaatje Klubb Nesbyen IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Matheson, Mathea Janicke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Maukon, Silja Modell Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Merky, Nellie Juliette Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mjell, Emilie Angedal Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Müller, Augusta Oline Ødegaard Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Norstrand, Lotte Madicken Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rivelsrud, Lotte Emilia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rød, Nora Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Røer-Amundsen, Amelia Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Samdal, Kristine Havik Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Schram, Iben Kristin Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Siljebøl, Ida Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Slevigen, Oliane Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Snedsbøl, Emmeline Mathiesen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Solhusløkk, Benedikte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Storstad, Maja Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Strand, Lena Kristina Klubb Jølster IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Tandberg, Linnéa Midtdal Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Veiteberg, Astrid Marie Kase Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Witte-Skjelbred, Anne Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wohlfeil, Liv Nele Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ødegård, Helena Liland Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Pernille Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Androstsuk, Arina Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Barkenes, Sara Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bekkevold, Eiril Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørke, Arja Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Braar, Christina Dokka Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Braute, Solveig Eloise Vadset-Øie Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Karen Johnsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Christensen, Mari Solerød Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Henriette Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Aimée Boudewine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Karla Black Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Erdal, Ellinor Marie Hellerud Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterlid-Baklien, Sofie Etterlid Klubb Ål IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Greff, Caroline Økland Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøndal, Emilie Løck Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønvold, Sanna Haugsjå Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gullaksen, Katinka Josephine Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse