Hopp til innhold

HL Rangeringsrenn SL

Stabæk Alpin har gleden av å invitere til SL rangeringsrenn HL 5.mars 2020 Klasser: Jente og gutt U16 Gren: Slalom Sted: Kolsåsbakken Program: Rennstart kl. 18.30 - Besiktigelse kl. 17.45-18.15 Lagledermøte kl 18.00 i målområdet. Startnummerutlevereing fra kl. 17.15 Annen omgang straks etter. Ikke returnerte startnummer belastes deltakers klubb med kr. 250,- Portvakt: Deltagende klubber MÅ stille med portvakt. Startkontingent: kr. 150,- (etteranmeldelse frem til kl. 18.15 på renndagen kr 300,-) Påmeldingsfrist: 4. mars 2020 kl 20.00.

  • Når: 05.03.2020
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Håkon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Berntzen, Sondre Holte Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn BRATSBERG, WILLIAM Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brecke, Peter Herman Dahll Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Eggen, Torbjørn Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Eggen, Ole André Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn FUSDAHL, KNUT HERMAN Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Greibrok, Gard Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Trym Dahl Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mathisen, Lucas Shanti Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Håkon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solsrud, Sigurd Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Thonvold, Victor Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brodahl, Cornelia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mossige, Tiril Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Ulla Holt Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Teigland, Ella Lykke Grieg Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix