Hopp til innhold

Rælingspretten SL AVLYST

  • Når: 15.03.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Fjerdingby
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Holsve, Linus Nesset Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askmann-Olsen, Adrian Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjus, Tobias Gruer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Odalen, Sondre Hauge Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Deutsch, Henrik Aleksander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh-Jørgensen, Fredrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lervik, Tiril Wasa Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Maukon, Silja Modell Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Madeleine Souza Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Julie Christine Oldervik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Selma Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Elisabeth Antin Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holsve, Lykke Nesset Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Maukon, Hanna Modell Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hedqvist-Widén, Linnea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Stenbekken, Nellie Adele Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
nif-epi04, 04
NTBScanpix