Hopp til innhold

Head Cup III

SSL

  • Når: 07.03.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Lommedalen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 07.03.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 07.03.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 07.03.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 07.03.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Loeng, William Røe Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nagell, Eric Livermore Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Reinholdtsen, Christoffer Leo Henrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rousseau, Emil Fredly Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Slettene, Gustav Hakvåg Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strønen, Fredrik Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn van Laenen, Johannes Carl Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gundersen, Neo Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Theo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen, Matheo Ruud Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Anton Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsengen, Eirik Wøllo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Kristoffer Grønhovd Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjønø, Aksel Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Ole Marius Gautvik Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Schoubye, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wøllo, Daniel Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arwidi-Mazzali, Victor Erio Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Kai Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Aksel Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Edin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Præsterud, Filip Leander Aabel Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Ludvik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Didrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vikanes, Ludvig Aabel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vikanes, Theo Aabel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barth, Oscar Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Baunack, Luis Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Baunack, Charlie Heinrich Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Björgvinsson Sambiagio, Alex Thorsteinn Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Jonas Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Folge, Philip Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Forsström, Carl-Alexander Mørk Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Halseth, Anton Holmesland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Joachim Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Konzanga, Yannick Smørgrav Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mohn, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Savinov, Eric Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Steen, Emil Amor Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stilling, Storm Murdoch Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Theiste, Ole Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døhlen, Aimée Boudewine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Erdal, Ellinor Marie Hellerud Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fjeldstad, Ella Jurin Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fonneløp-Andresen, Tilda Sophie Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Selma Børke Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hilmersen, Aurora Røste Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Mathea Janicke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tonay, Olivia Holmen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Selma Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Malin Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Ida Marie Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjønø, Anna Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solemsli, Nora Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hveding, Tuva Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvisle, Mira Elisabeth Kristine Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stav, Anette Flore Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svartedal, Ellinor Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaslestad-Nygaard, Mathilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barth, Othilie Mathea Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Björgvinsdottir-Sambiagio, Alara Liv Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bronebakk, Valentine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Børresen, Mie Rode Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Anouk Dorothée Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Folge, Louisa Naemi Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hanssen, Christine Nordahl Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Loeng, Viktoria Røe Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mohn, Victoria Helene Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Eline Berg Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Præsterud, Mathea Aabel Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rostrup, Celine Giske Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wittenburg-Fossum, Hannah Birgitte Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ødegaard, Stella Birgit Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Ida Adeleine Martinussen Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bronebakk, Ophelia Frøya Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fjeldstad, Ada Jurin Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fjose, Selma Aurora Matheson Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Ida Bakke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucas, Philippa Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rostrup, Amanda Giske Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Storli, Tasha Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Anja Wold Klubb Vivil Idrettslag Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Winther, Frida Gjellum Klubb Vivil Idrettslag Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm

U Menn Bevegelseshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørlykke, Jon Tallberg Klubb Vivil Idrettslag Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Eriksen, Martin Sletten Klubb Vivil Idrettslag Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Kervel, Kristian Johan Klubb Vivil Idrettslag Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Raae, Joachim August Postmyr Klubb Heming, IL Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Sagmo, Mads Møllevik Klubb Vivil Idrettslag Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Syse, Philip Willoch Klubb Vivil Idrettslag Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Sætre, Martin Klubb Vivil Idrettslag Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04
NTBScanpix