Hopp til innhold

Head Cup I

SSL

  • Når: 11.01.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Lommedalen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse UH Kvinner Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse UH Menn Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Auran, Erik William Hunsbedt Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Beck-Vehre, Simon Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråthen, Cornelius Gjone Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heje, Gregard Knutsøn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jevard, Gustav Bals Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Henrik Maximillian Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strønen, Fredrik Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Systad, Storm Kaltenborn Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn van Laenen, Johannes Carl Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Morten Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Mikkel Amundsen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Lucas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnaraa-Svenningsen, Erik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Neo Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hage, Alexander Wiig Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Markus Bienek Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Theo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kittelsen, Julian Rasmussen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrbø, Alexander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nerland, Oliver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen, Matheo Ruud Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Skreppen, Sondre Tronier Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Steffensen, Tim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Trangrud, Jens Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Weldingh, Jacob Wam Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Magnus Møkleby Klubb Haslum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Anton Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lande, Jonas Eriksen Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, William Louis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Roarsen, Tinius Frederik Alvirovic Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsengen, Eirik Wøllo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorange, Oscar L'orsa Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nagell, Mats Livermore Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Ulrik Sælebakke Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Olav Alexander Heje Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Morten Alexander Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Herman Alexander Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Kai Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Jens Egge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hannestad, Henrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hrasky, Linus Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kittelsen, Filip Rasmussen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Edin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Præsterud, Filip Leander Aabel Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Ludvik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Didrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Systad, Balder Kaltenborn Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Jakob Olsen Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang-Hansen, Jens Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Björgvinsson Sambiagio, Alex Thorsteinn Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Folge, Philip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fuglesang, Ferdinand Stange Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Kristian Gether Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Max Emil Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hannestad, Ole Christian Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Benjamin Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjerthén, Henrik Gunby Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Oliver Solhaug Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ryste, Rasmus Cornelius Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Soknes, Marius Toresen Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Systad, Brage Kaltenborn Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Sebastian Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerud, Oskar Risvik Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernt, Martine Bruun Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bækkevold-Jensen, Sofie Klubb Vansjø/Svinndal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Valeria Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Erdal, Ellinor Marie Hellerud Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Greff, Caroline Økland Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hanssen, Caroline Nordahl Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Selma Børke Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hilmersen, Aurora Røste Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Maukon, Silja Modell Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Thea Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Alexandra Olympia Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Henningsen, Celine Krüger Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hrasky, Anea Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Oline Sandvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Maria Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Pernille Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Riset, Mali Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Leah Magnusdotter Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Westlye, Emilia Maria Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Nadine Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solemsli, Nora Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bryde, Alette Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Aleksandra Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hveding, Tuva Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrbø, Maria Isabelle Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Roos, Elisabeth Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stav, Anette Flore Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mossige, Tiril Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang-Hansen, Iben Elise Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Beck-Vehre, Lily Cornelia Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eriksson, Malin Karin Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Folge, Louisa Naemi Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hanssen, Christine Nordahl Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hjerthén, Maria Gunby Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hungerholdt, Victoria Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Eline Berg Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nordskog, Jenny Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Præsterud, Mathea Aabel Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rostrup, Celine Giske Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Suhren, Carlotta Lucia Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wittenburg-Fossum, Hannah Birgitte Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ødegaard, Stella Birgit Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Ida Adeleine Martinussen Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Henningsen, Rikke Krüger Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Homberset, Ragnhild Lorange Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorange, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rostrup, Amanda Giske Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Storli, Tasha Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Hermine Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Charlotte Olsen Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Westlye, Amanda Christina Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Zackrisson, Ada Lorck Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Anja Wold Klubb Vivil Idrettslag Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Skoglund, Thea Klubb Vivil Idrettslag Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Winther, Frida Gjellum Klubb Vivil Idrettslag Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm

U Kvinner Synshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grenan, Emilie Klubb Vivil Idrettslag Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm

UH Menn - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sætre, Martin Klubb Vivil Idrettslag Klasse UH Menn Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix