Hopp til innhold

NM Masters 2019 SL

Hafjell Veteran og ØTI Hafjell alpint har gleden av å invitere til NM Masters 7. april 2019 SL

  • Når: 07.04.2019
  • Oppstart: 10:15
  • Hvor: Olympialøypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.04.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse B Masters Junior Øvelse Engangslisens (til og med 25 år) Startkontingent 60 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Klasse E - O Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 250
Start 07.04.2019 Klasse Kvinner F Øvelse Slalåm Startkontingent 250
Start 07.04.2019 Klasse Kvinner G Øvelse Slalåm Startkontingent 250
Start 07.04.2019 Klasse Kvinner H Øvelse Slalåm Startkontingent 250
Start 07.04.2019 Klasse Kvinner I Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Kvinner J Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Kvinner K Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Kvinner L Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Kvinner M Øvelse Slalåm Startkontingent 250
Start 07.04.2019 Klasse Kvinner N Øvelse Slalåm Startkontingent 250
Start 07.04.2019 Klasse Kvinner O Øvelse Slalåm Startkontingent 250
Start 07.04.2019 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 250
Start 07.04.2019 Klasse Menn F Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Menn G Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Menn H Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Menn I Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Menn J Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Menn K Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Menn L Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Menn M Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Menn N Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Menn O Øvelse Slalåm Startkontingent 250

Påmeldte deltagere

B Masters Junior - Engangslisens (til og med 25 år)

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solemsli, Martin Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse B Masters Junior Øvelse Engangslisens (til og med 25 år)
Navn Solemsli, Vebjørn Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse B Masters Junior Øvelse Engangslisens (til og med 25 år)

Klasse E - O - Engangslisens (fra og med 26 år)

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solemsli, Jon Klubb Lommedalens IL Klasse Klasse E - O Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)

Kvinne B Masters Junior - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grosvold, Thea Klubb Ready Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Storm, Mette Klubb Fossum IF Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Uggen, Julie Sletbakk Klubb Stabæk IF Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm

Kvinner I - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harildstad, Anette Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner I Øvelse Slalåm
Navn Resen, Elisabeth Økern Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner I Øvelse Slalåm
Navn Strand-Nielsen, Merete Bø Klubb Heming, IL Klasse Kvinner I Øvelse Slalåm
Navn Walseth, Ragnhild Elise Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Kvinner I Øvelse Slalåm

Kvinner J - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haanes, Siri Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Kvinner J Øvelse Slalåm

Kvinner K - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Nina Solvang Klubb Fossum IF Klasse Kvinner K Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Karin Christine Klubb Bergens Skilag - Ski Klasse Kvinner K Øvelse Slalåm
Navn Rivelsrud, Mona Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner K Øvelse Slalåm

Kvinner L - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Else Gerd Klubb Ørnar IL Klasse Kvinner L Øvelse Slalåm
Navn Evju, Astrid Mona Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner L Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Janicke Margrethe Klubb Ready Klasse Kvinner L Øvelse Slalåm

Menn B Masters Junior - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønstad, Vegard Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Lager, Niels Christian Ekerholt Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Medhus, Anders Benedict Lysklett Klubb Heming, IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Christoffer Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Riis-Johannessen, Jesper Klubb Ready Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Sandell, Fredrik Joramo Klubb Ready Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Eian Klubb Ready Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Solemsli, Martin Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Solemsli, Vebjørn Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Østberg, Olof-Martin Bermingrud Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm

Menn F - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hokholt, Andre Taranger Klubb Fossum IF Klasse Menn F Øvelse Slalåm
Navn Rand, Peder Dagestad Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn F Øvelse Slalåm
Navn Ryste, Nicolay Klubb Stranda IL Klasse Menn F Øvelse Slalåm
Navn Wille, Stein-Erik Klubb Stranda IL Klasse Menn F Øvelse Slalåm

Menn G - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Marius Oustad Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn G Øvelse Slalåm
Navn Christie, Lars Knem Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn G Øvelse Slalåm
Navn Marthinussen, Rune Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn G Øvelse Slalåm
Navn Skår, Fredrick Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn G Øvelse Slalåm

Menn H - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Knut Halvard Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn H Øvelse Slalåm
Navn Brodtkorb, Hans Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn H Øvelse Slalåm
Navn Eie, Hans Erik Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn H Øvelse Slalåm
Navn Helberg, Ivan Erik Klubb Heming, IL Klasse Menn H Øvelse Slalåm
Navn Helland, Frode Klubb Voss IL Klasse Menn H Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Christian Lamer Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn H Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Bjørn Kristian Klubb Kongsberg IF Klasse Menn H Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Rodolphe Daniel Klubb Kongsberg IF Klasse Menn H Øvelse Slalåm
Navn Skirstad, Ole-Henrik Klubb Ready Klasse Menn H Øvelse Slalåm
Navn Wold, Knut Eirik Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn H Øvelse Slalåm

Menn I - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Karl Andreas Klubb Ready Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Bergsland, Per Henrik Klubb Voss IL Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Herø, Gunnar Bolkesjø Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Hovdenakk, Arve Klubb Ørsta IL Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Jan Sigurd Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Kalland, Rikard Amdal Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Kjetil Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Erik Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Myhren, Roger Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Ringsaker, Ola Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Sether, Jørn-Erik Klubb Aurskog - Høland Alpinklubb Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Stanger, Knut Erik Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Steen, Børre Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn I Øvelse Slalåm

Menn J - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askildsen, Eric Christie Klubb Fossum IF Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Bjørne, Rolf Frederick Klubb Heming, IL Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Gjævert, Erik Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Heiss-Schøyen, Per Thorkild Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Holter, Truls Einar Klubb Fossum IF Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Jøraandstad, Thomas Alexander Klubb Heming, IL Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Kjeldsberg, Carl Fridtjof Rode Klubb Freidig, SPK Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Lars André Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Lefdal, Per Morten Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Lockert, Sigmund Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Opland, Torbjørn Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Rothschild, Steffen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Sloth, Bjørn Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Solemsli, Jon Klubb Lommedalens IL Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Steihaug, Arne Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Sullivan, Ricky John Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Troye, Pål Simen Corneliussen Klubb Heming, IL Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Tøn, Kjartan Klubb Voss IL Klasse Menn J Øvelse Slalåm

Menn K - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnoldsen, Per Heyerdahl Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Bergerskogen, Thomas Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Bratli, Torbjørn Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Dimmen, Andreas Solbakken Klubb Stranda IL Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Eide, Ole Jakob Klubb Geilo IL Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Gjørtz, Gunnar Klubb Heming, IL Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Godtfredsen, Per Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Ingvoldstad, Frode Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Johannessen, Knut Erik Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Kvålskås, Jarle Klubb Kongsberg IF Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Stein Ivar Klubb Hemsedal IL Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Ryste, Claus Klubb Stranda IL Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Røgeberg, Thor-Inge Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Semb, Einar Fredrik Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn K Øvelse Slalåm

Menn L - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Jon Klubb Voss IL Klasse Menn L Øvelse Slalåm
Navn Gjeraldstveit, Terje Klubb Voss IL Klasse Menn L Øvelse Slalåm
Navn Grant, Kenneth Ivar Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn L Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Roger Klubb Kongsberg IF Klasse Menn L Øvelse Slalåm
Navn Heje, Jørgen Gregardsøn Klubb Ready Klasse Menn L Øvelse Slalåm
Navn Robberstad, Øivin Klubb Heming, IL Klasse Menn L Øvelse Slalåm
Navn Stange, Terje Birger Klubb Heming, IL Klasse Menn L Øvelse Slalåm
Navn Strømme, Paal Klubb Heming, IL Klasse Menn L Øvelse Slalåm
Navn Svindal, Bjørn Olaf Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn L Øvelse Slalåm

Menn M - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Een, Nils Klubb Ørnar IL Klasse Menn M Øvelse Slalåm
Navn Hunsbedt, Jan Klubb Lommedalens IL Klasse Menn M Øvelse Slalåm
Navn Lyster, Nils Kristian Klubb Lesjaskog IL Klasse Menn M Øvelse Slalåm
Navn Rørstrand, Bjørnar Jostein Klubb Bardu Alpinklubb Klasse Menn M Øvelse Slalåm
Navn Skorve, Ole Kristian Klubb Voss IL Klasse Menn M Øvelse Slalåm
Navn Øvsthus, Kåre Klubb Voss IL Klasse Menn M Øvelse Slalåm

Menn N - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Kjell Johannes Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn N Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Jon Vegard Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn N Øvelse Slalåm
Navn Nordeide, Knut Klubb Tertnes Alpin Klasse Menn N Øvelse Slalåm
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix