Hopp til innhold

NM Masters 2019 SG

Hafjell Veteran og ØTI Hafjell alpint har gleden av å invitere til NM Masters SG 5. april 2019

  • Når: 05.04.2019
  • Oppstart: 10:15
  • Hvor: Kjusløypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.04.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse Engangslisens B Masters Junior Øvelse Engangslisens (til og med 25 år) Startkontingent 60 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse Engangslisens Klasse E - O Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 250
Start 05.04.2019 Klasse Kvinner E Øvelse Super-G Startkontingent 250
Start 05.04.2019 Klasse Kvinner F Øvelse Super-G Startkontingent 250
Start 05.04.2019 Klasse Kvinner G Øvelse Super-G Startkontingent 250
Start 05.04.2019 Klasse Kvinner H Øvelse Super-G Startkontingent 250
Start 05.04.2019 Klasse Kvinner I Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse Kvinner J Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse Kvinner K Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse Kvinner L Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse Kvinner M Øvelse Super-G Startkontingent 250
Start 05.04.2019 Klasse Kvinner N Øvelse Super-G Startkontingent 250
Start 05.04.2019 Klasse Kvinner O Øvelse Super-G Startkontingent 250
Start 05.04.2019 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse Menn E Øvelse Super-G Startkontingent 250
Start 05.04.2019 Klasse Menn F Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse Menn G Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse Menn H Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse Menn I Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse Menn J Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse Menn K Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse Menn L Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse Menn M Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse Menn N Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse Menn O Øvelse Super-G Startkontingent 250

Påmeldte deltagere

Engangslisens B Masters Junior - Engangslisens (til og med 25 år)

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solemsli, Martin Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse Engangslisens B Masters Junior Øvelse Engangslisens (til og med 25 år)
Navn Solemsli, Vebjørn Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse Engangslisens B Masters Junior Øvelse Engangslisens (til og med 25 år)

Engangslisens Klasse E - O - Engangslisens (fra og med 26 år)

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solemsli, Jon Klubb Lommedalens IL Klasse Engangslisens Klasse E - O Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)

Kvinner I - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjørtoft, Grethe Klubb Aalesunds Skiklub Klasse Kvinner I Øvelse Super-G
Navn Fjørtoft, Berit Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Kvinner I Øvelse Super-G
Navn Harildstad, Anette Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner I Øvelse Super-G
Navn Resen, Elisabeth Økern Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner I Øvelse Super-G

Kvinner J - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haanes, Siri Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Kvinner J Øvelse Super-G
Navn Hårdnes, Eli Klubb Stranda IL Klasse Kvinner J Øvelse Super-G

Kvinner K - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dietrichson, Vanja Helene Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Kvinner K Øvelse Super-G
Navn Leite, Venke Klubb Geilo IL Klasse Kvinner K Øvelse Super-G
Navn Neumann, Karin Christine Klubb Bergens Skilag - Ski Klasse Kvinner K Øvelse Super-G
Navn Rivelsrud, Mona Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner K Øvelse Super-G

Kvinner L - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Else Gerd Klubb Ørnar IL Klasse Kvinner L Øvelse Super-G
Navn Evju, Astrid Mona Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner L Øvelse Super-G

Menn B Masters Junior - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lager, Niels Christian Ekerholt Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G
Navn Medhus, Anders Benedict Lysklett Klubb Heming, IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G
Navn Ramstad, Christoffer Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G
Navn Riis-Johannessen, Jesper Klubb Ready Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G
Navn Sandell, Fredrik Joramo Klubb Ready Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G
Navn Solemsli, Martin Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G
Navn Solemsli, Vebjørn Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G

Menn F - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wiik, Joar Resaland Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse Menn F Øvelse Super-G

Menn G - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christie, Lars Knem Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn G Øvelse Super-G
Navn Marthinussen, Rune Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn G Øvelse Super-G

Menn H - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Knut Halvard Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn H Øvelse Super-G
Navn Eie, Hans Erik Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn H Øvelse Super-G
Navn Helberg, Ivan Erik Klubb Heming, IL Klasse Menn H Øvelse Super-G
Navn Helland, Frode Klubb Voss IL Klasse Menn H Øvelse Super-G
Navn Husnes, Frode Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn H Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Lars-Åge Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn H Øvelse Super-G
Navn Neumann, Bjørn Kristian Klubb Kongsberg IF Klasse Menn H Øvelse Super-G
Navn Nyquist, Sverre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn H Øvelse Super-G
Navn Smevik, Jon Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn H Øvelse Super-G
Navn Wold, Knut Eirik Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn H Øvelse Super-G

Menn I - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Kimme Klubb Heming, IL Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Bergsland, Per Henrik Klubb Voss IL Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Grevle, Lars Frode Klubb Ørnar IL Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Gunnerud, Knut Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Høgden, Ståle Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Johansen, Jan Sigurd Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Kalland, Rikard Amdal Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Larsen, Kjetil Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Myhren, Roger Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Ringsaker, Ola Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Sether, Jørn-Erik Klubb Aurskog - Høland Alpinklubb Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Stanger, Knut Erik Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Steen, Børre Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Vik, Bendiks Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn I Øvelse Super-G

Menn J - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askildsen, Eric Christie Klubb Fossum IF Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Bolstad, Vidar Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Gjævert, Erik Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Heiss-Schøyen, Per Thorkild Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Holter, Truls Einar Klubb Fossum IF Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Kristensen, Lars André Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Lefdal, Per Morten Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Opland, Torbjørn Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Riiber, Knut Klubb Heming, IL Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Rothschild, Steffen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Schjelderup, Bjørn-Frode Klubb Bergens Skilag - Ski Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Sloth, Bjørn Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Solemsli, Jon Klubb Lommedalens IL Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Steihaug, Arne Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Tøn, Kjartan Klubb Voss IL Klasse Menn J Øvelse Super-G

Menn K - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnoldsen, Per Heyerdahl Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Bergerskogen, Thomas Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Blomquist, Hans Jørn Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Dørum, Agnar Klubb Oppdal IL Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Eide, Ole Jakob Klubb Geilo IL Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Gevoll, Arve Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Gjørtz, Gunnar Klubb Heming, IL Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Johannessen, Knut Erik Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Johansen, John Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Kvålskås, Jarle Klubb Kongsberg IF Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Ryste, Claus Klubb Stranda IL Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Røgeberg, Thor-Inge Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Skogstad, Olaf Klubb Ready Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Østenengen, Bjørn Klubb Kongsberg IF Klasse Menn K Øvelse Super-G

Menn L - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Jon Klubb Voss IL Klasse Menn L Øvelse Super-G
Navn Borge, Arne Martin Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn L Øvelse Super-G
Navn Gjeraldstveit, Terje Klubb Voss IL Klasse Menn L Øvelse Super-G
Navn Grant, Kenneth Ivar Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn L Øvelse Super-G
Navn Hansen, Roger Klubb Kongsberg IF Klasse Menn L Øvelse Super-G
Navn Heje, Jørgen Gregardsøn Klubb Ready Klasse Menn L Øvelse Super-G
Navn Stange, Terje Birger Klubb Heming, IL Klasse Menn L Øvelse Super-G
Navn Svensøy, Nils Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn L Øvelse Super-G
Navn Svindal, Bjørn Olaf Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn L Øvelse Super-G
Navn Ødegaard, Bjørn Klubb Heming, IL Klasse Menn L Øvelse Super-G

Menn M - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Olav Klubb Ørnar IL Klasse Menn M Øvelse Super-G
Navn Een, Nils Klubb Ørnar IL Klasse Menn M Øvelse Super-G
Navn Hunsbedt, Jan Klubb Lommedalens IL Klasse Menn M Øvelse Super-G
Navn Loven, Jens Øyvind Klubb Heming, IL Klasse Menn M Øvelse Super-G
Navn Lyster, Nils Kristian Klubb Lesjaskog IL Klasse Menn M Øvelse Super-G
Navn Rathke, Edvard Fredrik Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn M Øvelse Super-G
Navn Rørstrand, Bjørnar Jostein Klubb Bardu Alpinklubb Klasse Menn M Øvelse Super-G
Navn Skorve, Ole Kristian Klubb Voss IL Klasse Menn M Øvelse Super-G
Navn Øvsthus, Kåre Klubb Voss IL Klasse Menn M Øvelse Super-G

Menn N - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Kjell Johannes Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn N Øvelse Super-G
Navn Lunde, Jon Vegard Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn N Øvelse Super-G
nif-epi04, 04
NTBScanpix