Hopp til innhold

FIS Voss 2019 med NM jr1 SSL

Velkomen til FIS-renn i Storslalåmløypo på Voss. 2xGS og 1xSL. NM junior 1 i SSL 11.mars

  • Når: 11.3 - 13.03.2019
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Bavallen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2019 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 310
Start 12.03.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 310
Start 11.03.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 310
Start 13.03.2019 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2019 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 310
Start 12.03.2019 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 310
Start 11.03.2019 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 310
Start 13.03.2019 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2019 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ensrud, Mabel Margareta Larssen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Solhaug, Maria Fernanda Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ensrud, Mabel Margareta Larssen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Solhaug, Maria Fernanda Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ensrud, Mabel Margareta Larssen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Solhaug, Maria Fernanda Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Sebastian Larssen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Sebastian Larssen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Sebastian Larssen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Christian Greter Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Christian Greter Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Christian Greter Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

U Kvinner Synshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm

U Kvinner Synshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm

U Kvinner Synshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm

U Menn Synshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm

U Menn Synshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm

U Menn Synshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix