Hopp til innhold

Telenor Arena Cup (Heming Alpincup)

  • Når: 13.02.2019
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: OSLO
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Axel Østvold Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eskeland, Øystein Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Folkvard, Axel Ferman Sødal Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff-Sponheim, Teo Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Haanes, Herman Irminger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hage, Alexander Wiig Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Gustav Richard Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Kristoffer Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Horn, Martin Timenes Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hurlen, Didrik Erichsen Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Høegh, Halvor Collier Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Klemsdal, Aleksander Marstein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulberg, Herman Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrbø, Alexander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Lavrans Snorreson Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilssen, Jørgen André Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Risberg, Per Hagen Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Sebastian Topaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sohlberg, Johan Tinic Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Størmer-Nilsen, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulvin, Olav Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Walther-Sneve, Marius Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Werenskiold, Werner Kaoru Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Zachariassen, Victor August Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergseter, Didrik Davies Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratrud, Emil Skeid Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodtkorb, Jeppe Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøhmer, Knut Fredrik Kolle Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Corneliussen, Luca Valdal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Rasmus Nordløkken Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Herman Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Oliver Cavallar Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Holmesland, Thor Skramstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hommerstad, Thorvald Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildal, Peder Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildal, August Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Koblasa, Dylan Valen Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Koblasa, Jonah Valen Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn-Oppi, Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lanseng, Mathias Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Midtbø, Petter Albert Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Helmer Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordhus, Leo Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordklev, Elias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Schou, Julius Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Skavik, Trym Skogheim Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sletvold, Nicolai Bernhoft Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Tschudi-Nytvedt, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Valderhaug, Marcus Bielke Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Vedal, Aleksander Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm

G 12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaaten, Carl Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunstad, Nicolai Christian Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Nicholas Roch Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulberg, Ulrik Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysklætt, Sebastian Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meinich-Bache, Sverre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Andreas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Augustson, Mathias Kozlowski Mayerhofer Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Aukner, Alvin Emil Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Karl-Erik Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Jens Christian Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Barth, Oscar Alexander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Becker, Emil August Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Thorodd Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bergh-Jørgensen, Fredrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Christensen, Markus Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Cock, Scott Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsen, Mikhael Sebastian Jimenez Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fanghol-Syvertsen, Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Olav Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gjerpen-Huser, Nicolai Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gjerpen-Huser, Oscar Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grohshennig, Theo Døsen Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Kristian Gether Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Jens Egge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Max Emil Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haukeli, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haukenes, Ola Hauk Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haukenes, Per Christian Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Henschien, Scott Wilkens Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Houge-Haaland, Nikolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hrasky, Linus Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hveem, Felix Willassen Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kulberg, August Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lerche, Christian Sofus Stabell Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lindberg, Max Søyland Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mahieu, Martin Valentin Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Marthinsson, Geir Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Marthinsson, Leo Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mathiassen, Sebastian Anders Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Oliver Solhaug Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mohn, Kristen Aarseth Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Qvist, Carl Otto Arthur Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Louis William Deinema Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rousseau, Emil Fredly Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Mikkel Topaas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Martinius Topaas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Sivert Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Steen, Emil Amor Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Søyland, Sebastian Haugland Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Jakob Olsen Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ulvin, Kristian Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wahlstrøm, Erik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wie, Kristoffer Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Sebastian Furre Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Blindheim, Petter Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratrud, Amund Skeid Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Karl Johan Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Folkvard, Peter Schou Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aleksander Wegener Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Heje, Gregard Knutsøn Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunstad, Magnus Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hveem, Julian Willassen Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Kristian Dahl Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Krogsrud, Sebastian Valentin Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Daniel Andre Kharichev Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødding, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødding, Casper Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødding, Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Nikolai Svendsen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rastad, Peder Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Philip Svärdh Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjåtil, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tvedt, Jesper Hesby Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Morten Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Øvensen, Nicolai Tveter Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonova, Kathrine Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørland, Anniken Lind Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eggesbø, Amalia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaaten, Cornelia Noelle Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Henningsen, Celine Krüger Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hrasky, Anea Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Oline Sandvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Maria Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Sophie Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Emilie Skaanes Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Melbye, Emilie Sibbern Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mohn, Helena Aarseth Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Reiersen, Caroline Sannes Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rustad, Filippa Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stensland, Mathea Narud Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Torbal, Matilde Axelsen Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Trondsen, Louise Arnstad Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tross-Oppedal, Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Trøan, Celia Steen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vodal, Maria Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjercke, Emilie Arndt Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Elise Victoria Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Frida Thorsrud Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Frederikke Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sivle, Frida Amalie Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Toverud, Inger Birgitte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Victoria Pandher Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm

J 12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabech, Nellie Sofie Vågen Klubb Stabæk IF Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørland, Vilde Lind Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bryde, Alette Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk IF Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Aleksandra Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Hedvig Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Feen, Ida Finckenhagen Klubb Stabæk IF Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaaten, Filippa Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hurlen, Hermine Erichsen Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk IF Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Nora Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlstrøm, Tomine Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Kajsa Dahl Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lønn, Emilie Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meidell, Lucie Marie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Merky, Valentina Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrbø, Maria Isabelle Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Norstrand, Nicoline Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk IF Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand-Nielsen, Vera Linnea Bø Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Størmer-Nilsen, Filippa Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trøan, Caspian Steen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Victoria Pandher Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Alexandra Alise Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Iben Elise Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Nora Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Braute, Solveig Eloise Vadset-Øie Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Cathinka Louise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Ingrid Marie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Folkvard, Leni Isabella Sødal Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frick, Peter Christian Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fuglerud, Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grohshennig, Louise Døsen Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hafsteen, Nicholas Nygaard Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Hedda Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hanssen, Christine Nordahl Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heje, Annika Skaug Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Henningsen, Rikke Krüger Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Fanny Josephine Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Nicoline Hjallum Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Leppard, Thomas Ethan Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Leppard, William Benedict Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Melhus, Erle Solbjørg Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Moxon, Lily Madeleine Beyer Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Hedvig Andrea Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Platou, Elise Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Qvigstad, Julie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Richter-Massey, Wilhelmine Othilie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skoe, Sofie Schriwer Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sommerschild, Hilchen Amalie Gran Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Nellie Adele Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stensland, Alba Narud Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Hermine Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørli, Hanna Margrethe Hagen Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Thommessen, Ellinor Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Toverud, Anna Margrethe Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Charlotte Olsen Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tross-Oppedal, Celia Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Trøan, Hennie Steen Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Westlye, Amanda Christina Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Witte-Skjelbred, Emma Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Witte-Skjelbred, Lisa Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Zachariassen, Elisa Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Zackrisson, Ada Lorck Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Pernille Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bernt, Martine Bruun Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Borge-Andersen, Mie Jøtun Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Valeria Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Henriette Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Didriksen, Hedda Wiklund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Iselin Nordløkken Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Ada Svanevik Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønvold, Sanna Haugsjå Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Norah Torset Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hanssen, Caroline Nordahl Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartmann, Hedda Holm Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggen, Veronica Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjenseth, Celine Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Norstrand, Lotte Madicken Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Juline Isabelle Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Solhusløkk, Benedikte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tjore, Tind Kirvil Haaland Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Trehjørningen, Josefine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Witte-Skjelbred, Anne Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix