Hopp til innhold

FIS SL Trondheim

Etteranmelding til post@tusendel.no On behalf of Freidig alpin, we wish you welcome to the FIS Slalom (SL) for Ladies and Men, Saturday, February 9th and Sunday, February 10th 2017 in Midtlia (Freidigbakken), Vassfjellet, Trondheim.

  • Når: 9.2 - 10.02.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Vassfjellet Trondheim
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 310
Start 10.02.2019 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 310
Start 10.02.2019 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 310
Start 10.02.2019 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 310

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Andrea Strøm Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Solhaug, Maria Fernanda Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Andrea Strøm Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Solhaug, Maria Fernanda Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Raggan, Jeppe Holm Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Øveraas, Martin Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Raggan, Jeppe Holm Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Øveraas, Martin Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Brønstad, Vegard Klubb Vang Skiløperforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Breimsbygda IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Brønstad, Vegard Klubb Vang Skiløperforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Breimsbygda IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Kvinne B Masters Junior - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk IF Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm

Kvinne B Masters Junior - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk IF Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Kristine Gjelsten Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Holtmann, Mina Benedikte Fürst Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lysdahl, Kristin Anna Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Skjøld, Maren Rotstigen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stjernesund, Thea Louise Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Dyrbye, Casper Næsted Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Måløy, Espen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skare, Lasse André Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Veisten, Patrick Haugen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Dyrbye, Casper Næsted Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Måløy, Espen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skare, Lasse André Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Veisten, Patrick Haugen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn B Masters Junior - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm

Menn B Masters Junior - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
nif-epi04, 04
NTBScanpix