Hopp til innhold

Midt Norsk fartsuke

Velkommen på Midt Norsk Fartsuke på Oppdal. Her får du tre dager SG trening med fokus på mestring, progresjon og fart.

  • Når: 27.2 - 01.03.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Oppdal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.02.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kvam, Sondre Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Moen, Alexander Rødli Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kvam, Sondre Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Moen, Alexander Rødli Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kvam, Sondre Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Moen, Alexander Rødli Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Vekseth, Jonathan Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lysklætt, Herman Valsø Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Oliver Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Østvann, Jonas Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lysklætt, Herman Valsø Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Oliver Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Østvann, Jonas Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lysklætt, Herman Valsø Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Oliver Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Østvann, Jonas Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Albrigtsen, Ane Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Gjørv, Ingrid Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Solberg, Tiril Brun Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sundfær, Runa Bromstad Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Albrigtsen, Ane Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Gjørv, Ingrid Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Solberg, Tiril Brun Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sundfær, Runa Bromstad Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Ane Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Gjørv, Ingrid Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Solberg, Tiril Brun Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sundfær, Runa Bromstad Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lingjerde, Selma Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lingjerde, Selma Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Kaja Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Skogseth, Viktoria Monasdatter Klubb Inderøy IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Kaja Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Skogseth, Viktoria Monasdatter Klubb Inderøy IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Kaja Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Skogseth, Viktoria Monasdatter Klubb Inderøy IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix