Hopp til innhold

KM SL U14 og LF Rangeringsrenn

  • Når: 06.03.2019
  • Hvor: Ingierkollen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.03.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Mathias Strand Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sundborn, William Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Eva Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wessel-Aas, Camilla Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03