Hopp til innhold

FIS SL Kongsberg

Rennene flyttet til 26. - 27. januar. Kongsberg inviterer til FIS renn slalåm for damer og menn i slalåmen - Kongsberg skisenter. 2 x SL M og 2 x SL K

  • Når: 26.1 - 27.01.2019
  • Oppstart: 08:30
  • Hvor: Kongsberg
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hauksdottir, Adalbjörg Lilly Klubb Geilo IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Eva Katharina Andresen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Ebba Maja Klubb Rjukan IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Solhaug, Maria Fernanda Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hauksdottir, Adalbjörg Lilly Klubb Geilo IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Eva Katharina Andresen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Ebba Maja Klubb Rjukan IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Solhaug, Maria Fernanda Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Tiril Alsgård Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ask, Hans Kristian Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frid, Johan Henrik Harlem Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Øveraas, Martin Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ask, Hans Kristian Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frid, Johan Henrik Harlem Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Øveraas, Martin Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Åsebø, Emma Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Åsebø, Emma Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Eidsaunet, Kjell Inge Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Eidsaunet, Kjell Inge Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Hedda Helene Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Munkelien, Mie Sofie Holen Klubb Nordstrand IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Hedda Helene Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Munkelien, Mie Sofie Holen Klubb Nordstrand IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix