Hopp til innhold

FIS SG

FIS renn super-g for junior og seniorløpere. OBS! Det arrangeres to SG-renn. Disse ligger inne som to enkletrenn i min idrett den 29. og 30 april. Ved deltagelse på begge renn, må man melde seg på begge rennene.

  • Når: 29.04.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.04.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.04.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2019 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I M 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Ask, Hans Kristian Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G

Junior II K 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Åsebø, Emma Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G

Junior II M 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Hoel, Christian Greter Owesen Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Veisten, Patrick Haugen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
nif-epi04, 04
NTBScanpix