Hopp til innhold

NM Alpint Hemsedal, Sr & Jr II

NM Alpint i Hemsedal. FISrenn for junior og seniorløpere. Norgesmesterskap for Seniorer, i disiplinene; storslalåm, slalåm, super g, utforkombi og utfor og for Jr II (U21) i SG og utfor. Teamevent med parallellcup mellom skikretsene mandagsettermiddag. Meld på via minidrett (egen klasse) til Løperbankett lørdag på Lodgen og løpekveld på O´learys på tirsdag. Velkommen! Følg med på facebooksiden https://www.facebook.com/NM-Alpint-Hemsedal-2019-366710090591442/?modal=admin_todo_tour og på websiden http://alpingruppa.no/p/40508/nm-2019 for mer info

  • Når: 23.3 - 29.03.2019
  • Hvor: Hemsedal Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.03.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon Startkontingent 515 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 275 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 360 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 360 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 360 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Utfor Startkontingent 360 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA Startkontingent 299 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2019 Klasse Løperkveld Olerays Øvelse JA Startkontingent 299 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2019 Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon Startkontingent 515 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2019 Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 275 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 360 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 360 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2019 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 360 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2019 Klasse Menn A Øvelse Utfor Startkontingent 360 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Kombinasjon Startkontingent 515 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 275 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 360 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 360 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 360 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Utfor Startkontingent 360 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2019 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Kombinasjon Startkontingent 515 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2019 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 275 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 360 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 360 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2019 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 360 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2019 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Utfor Startkontingent 360 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Haugen, Kristine Gjelsten Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Holtmann, Mina Benedikte Fürst Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Lie, Kajsa Vickhoff Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Lysdahl, Kristin Anna Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Monsen, Marte Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Norbye, Kaja Merete Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Skjøld, Maren Rotstigen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Stjernesund, Thea Louise Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Tviberg, Maria Therese Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Åsebø, Emma Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon

Kvinner A - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Haugen, Kristine Gjelsten Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Holtmann, Mina Benedikte Fürst Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lie, Kajsa Vickhoff Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lysdahl, Kristin Anna Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Monsen, Marte Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Norbye, Kaja Merete Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Skjøld, Maren Rotstigen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stjernesund, Thea Louise Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Tviberg, Maria Therese Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Åsebø, Emma Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berntsen, Hedda Helene Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gasmann-Brott, Rikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Kristine Gjelsten Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Holtmann, Mina Benedikte Fürst Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kojen, Aurora Jørnsdatter Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Leikvold, Stine Grangård Klubb Gol IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lie, Kajsa Vickhoff Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lyche, Benedicte Oseid Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lysdahl, Kristin Anna Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Monsen, Marte Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Norbye, Kaja Merete Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Skjøld, Maren Rotstigen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Solhaug, Maria Fernanda Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stjernesund, Thea Louise Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Tviberg, Maria Therese Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Åsebø, Emma Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gasmann-Brott, Rikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Kristine Gjelsten Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Holtmann, Mina Benedikte Fürst Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kojen, Aurora Jørnsdatter Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lie, Kajsa Vickhoff Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lyche, Benedicte Oseid Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lysdahl, Kristin Anna Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Monsen, Marte Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Norbye, Kaja Merete Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Skjøld, Maren Rotstigen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Solhaug, Maria Fernanda Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stjernesund, Thea Louise Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Tviberg, Maria Therese Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Åsebø, Emma Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Haugen, Kristine Gjelsten Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Holtmann, Mina Benedikte Fürst Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Lie, Kajsa Vickhoff Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Lysdahl, Kristin Anna Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Monsen, Marte Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Norbye, Kaja Merete Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Skjøld, Maren Rotstigen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Stjernesund, Thea Louise Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Tviberg, Maria Therese Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Åsebø, Emma Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Kvinner A - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Åsebø, Emma Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Utfor

Løperbankett Lodgen - JA

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Daae, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Jogeva, Anna Lotta Klubb Hemsedal IL Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Madsen, Kristiane Roer Klubb Hemsedal IL Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Nilsson, Hans Gøran Klubb Ready Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Nilsson, Marcus Grasto Klubb Ready Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Pedersen, Jesper Saltvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Pedersen, Bjørn Klubb Plogen Skiklubb Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Løperbankett Lodgen Øvelse JA

Løperkveld Olerays - JA

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Løperkveld Olerays Øvelse JA
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Løperkveld Olerays Øvelse JA
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Løperkveld Olerays Øvelse JA
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Løperkveld Olerays Øvelse JA
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Løperkveld Olerays Øvelse JA
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Løperkveld Olerays Øvelse JA
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Løperkveld Olerays Øvelse JA

Menn A - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Ask, Hans Kristian Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Brudevoll, Bjørn Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Eide, Peder Dahlum Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Haugan, Timon Ludvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Hoel, Christian Greter Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Jansrud, Kjetil Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Kilde, Aleksander Aamodt Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Kirkeby, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Markegård, Tomas Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Monsen, Marcus Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Nestvold-Haugen, Leif Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Neteland, Bjørnar Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Patricksson, Axel William Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Saugestad, Stian Fagerstrand Klubb Namsos IL Alpin Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Solheim, Fabian Wilkens Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Windingstad, Rasmus Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon

Menn A - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Ask, Hans Kristian Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Brudevoll, Bjørn Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Eide, Peder Dahlum Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Haugan, Timon Ludvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hoel, Christian Greter Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Jansrud, Kjetil Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kilde, Aleksander Aamodt Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kirkeby, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Markegård, Tomas Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Monsen, Marcus Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Nestvold-Haugen, Leif Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Neteland, Bjørnar Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Patricksson, Axel William Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Saugestad, Stian Fagerstrand Klubb Namsos IL Alpin Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Solheim, Fabian Wilkens Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Windingstad, Rasmus Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brudevoll, Bjørn Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Eide, Peder Dahlum Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gjeraldstveit, Eirik Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Timon Ludvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Christian Greter Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kilde, Aleksander Aamodt Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Henrik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Simen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Tomas Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Monsen, Marcus Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nestvold-Haugen, Leif Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Neteland, Bjørnar Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Jesper Saltvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røisland, Max Andreas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Saugestad, Stian Fagerstrand Klubb Namsos IL Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Fabian Wilkens Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Veisten, Patrick Haugen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Windingstad, Rasmus Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Windingstad, Tobias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Øveraas, Martin Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ask, Hans Kristian Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brudevoll, Bjørn Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Eide, Peder Dahlum Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Gjeraldstveit, Eirik Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugan, Timon Ludvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Christian Greter Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jansrud, Kjetil Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kilde, Aleksander Aamodt Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Henrik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Simen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Tomas Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Monsen, Marcus Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nestvold-Haugen, Leif Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Neteland, Bjørnar Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Patricksson, Axel William Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Jesper Saltvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røisland, Max Andreas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Saugestad, Stian Fagerstrand Klubb Namsos IL Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Fabian Wilkens Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Thorsby, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Veisten, Patrick Haugen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Windingstad, Rasmus Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Windingstad, Tobias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Øveraas, Martin Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Ask, Hans Kristian Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Brudevoll, Bjørn Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Eide, Peder Dahlum Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Gjeraldstveit, Eirik Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Haugan, Timon Ludvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hoel, Christian Greter Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jansrud, Kjetil Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kilde, Aleksander Aamodt Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Markegård, Tomas Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Monsen, Marcus Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nestvold-Haugen, Leif Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Neteland, Bjørnar Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Patricksson, Axel William Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Saugestad, Stian Fagerstrand Klubb Namsos IL Alpin Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Solheim, Fabian Wilkens Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Veisten, Patrick Haugen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Windingstad, Rasmus Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Windingstad, Tobias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G

Menn A - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Ask, Hans Kristian Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Brudevoll, Bjørn Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Eide, Peder Dahlum Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Haugan, Timon Ludvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Hoel, Christian Greter Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Jansrud, Kjetil Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Kilde, Aleksander Aamodt Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Kirkeby, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Markegård, Tomas Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Monsen, Marcus Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Nestvold-Haugen, Leif Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Neteland, Bjørnar Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Patricksson, Axel William Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Saugestad, Stian Fagerstrand Klubb Namsos IL Alpin Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Solheim, Fabian Wilkens Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Windingstad, Rasmus Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Utfor

U Kvinne Bevegelseshemmet - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Kombinasjon
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Kombinasjon

U Kvinne Bevegelseshemmet - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Obl. utfortrening

U Kvinne Bevegelseshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Brodahl, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Vadseth, Hanne Klubb Ready Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Brodahl, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Vadseth, Hanne Klubb Ready Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G

U Kvinne Bevegelseshemmet - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Utfor
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Utfor

U Menn Bevegelseshemmet - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Kombinasjon

U Menn Bevegelseshemmet - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Obl. utfortrening

U Menn Bevegelseshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Daae, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Nilsson, Marcus Grasto Klubb Ready Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm

U Menn Bevegelseshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Daae, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Nilsson, Marcus Grasto Klubb Ready Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm

U Menn Bevegelseshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G

U Menn Bevegelseshemmet - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Utfor
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Utfor
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix