Hopp til innhold

NSF Breddesamling Juvass

Breddesamling for U14 og U16 på Juvass, vi legger opp til fem dager med trening. Vi har booket oss inn i hele anlegget og planen er at vi samarbeider på tvers av klubber og kretser. NSF vil også i forbindelse med samlingen gjennomføre Trener I og II- kurs etter ny modul.(egen påmelding for kurs) For å få til aktiviteten er vi avhengig av at det stiller en ansvarlig trener i fra hver klubb. Om det er små klubber med få løpere, så kan de samarbeide om lagleder. Skiforbundet stiller med trenerteam og ferskvare fra landslagene. Overnatting, mat og heiskort må hver enkelt klubb organisere for seg. Grunnet størrelsen på samlingen, vil det være trenermøter og felles barmark både i sentrum av Lom og ved Rauberstulen. Det er ingen deltaker avgift i forbindelse med samlingen, overnatting og heiskort ordnes pr. klubb. Vi oppfordrer trenere/lagledere til å melder seg på linken her: https://response.questback.com/norgesskiforbund/breddesamling2018juvass Dette for å planlegge samlingen best mulig

  • Når: 13.8 - 17.08.2018
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.08.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.08.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.08.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.08.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.08.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bergh-Jørgensen, Jesper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fredriksen, Mathias Strand Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fusdahl, Knut Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Langsrud, Einar Eugen Onstad Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Statle Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Myhre, Adrian Kolstad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Reitan, Nickolas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Steen-Andreassen, Noah Martinius Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Isaksen, Emil Meier Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Måleng, Stian Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sjøbrend, Sindre Berg Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stenberg, Tobias Sommerfelt Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Wattø-Sakshaug, Marcus Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Werring, Ola Faye Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ågotnes, Torjus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bache-Wiig, Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lind, Hedda Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Ulla Holt Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Roed, Elphi Haukenes Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skavik, Thea Skogheim Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ågotnes, Ingrid Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Teigland, Ella Lykke Grieg Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
NIF-EPI03, 03
Gepa