Hopp til innhold

NSF Breddesamling Juvass

Pga. stor snøsmelting har Juvass stengt. Årets breddesamling er derfor avlyst.

  • Når: 13.8 - 17.08.2018
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.08.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.08.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.08.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.08.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.08.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bergh-Jørgensen, Jesper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fredriksen, Mathias Strand Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fusdahl, Knut Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Langsrud, Einar Eugen Onstad Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Statle Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Myhre, Adrian Kolstad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Reitan, Nickolas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Steen-Andreassen, Noah Martinius Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stormorken, Peter Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Berntzen, Sondre Holte Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Helgheim, Vetle Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Isaksen, Emil Meier Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Måleng, Stian Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sjøbrend, Sindre Berg Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stenberg, Tobias Sommerfelt Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Wattø-Sakshaug, Marcus Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Werring, Ola Faye Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ågotnes, Torjus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Mina Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bache-Wiig, Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brodwall, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hoel, Hermine Owesen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kaldhussæter, Frida Strandmann Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lind, Hedda Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Ulla Holt Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Roed, Elphi Haukenes Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skavik, Thea Skogheim Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ågotnes, Ingrid Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Leivestad, Ingrid Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sjåstad, Stine Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Teigland, Ella Lykke Grieg Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
NIF-EPI03, 03