Hopp til innhold

Ljansrennet

  • Når: 04.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sloråsen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Herman Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hommerstad, Thorvald Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kvisli, Mikkel Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, BIRK Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Bergh, Odin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Storm André Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hole, Henrik Grøthe Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Horntvedt, Oliver Ragnar Hjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Sebastian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Sander August Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Skard, Edvard Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Lukas Jones Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eriksson, Peder Olafsen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hovind, Adrian R. Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kihle, Jacob Lunde Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Bendik Stangebye Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nyman, Carl Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Tobias Bye Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skirstad, Jacob Wist Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sundborn, William Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Dahl-Engh, Axel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Istad, Ulrik Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Istad, Aksel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Myhrvold, Edin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Simonsen, Magnus Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sjåtil, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Wahlstrøm, Erik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Axel Østvold Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Kristoffer Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Lavrans Snorreson Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sivle, Frida Amalie Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Strauss, Louise Bro Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørland, Vilde Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Olea Grundvig Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Gras, Anais Margrethe Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Alsos, Synne Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Frederiksen, Charlotte C L Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Hermine Owesen Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Ella Dahle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Erle Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solhusløkk, Carina Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Talen, Henriette Young Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn wessel-aas, camilla Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Alva Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Pernille Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hartmann, Hedda Holm Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Fanny Josephine Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Solhusløkk, Benedikte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Skard, Aurora Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
Gepa