Hopp til innhold

FIS Donald Hemsedal SL

Slalåm menn i Såhaugløypa lørdag og damer søndag. Donald Wintergames er et av Skandinavias største alpinrenn, med over 1000 deltagere (fra U9-U16 i tillegg til FISrenn).

  • Når: 21.4 - 22.04.2018
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.04.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.04.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.04.2018 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Vilde Sleen Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Edseth, Marte Berg Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Engeset, Eirin Linnea Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gasmann-Brott, Rikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Kristine Gjelsten Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Holtmann, Mina Benedikte Fürst Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Krogh, Charlotte Madeleine Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lie, Kajsa Vickhoff Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lysdahl, Kristin Anna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Løseth, Nina With Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Millang, Maria Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Moholdt, Frida-Sofie Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mowinckel, Ragnhild Lillehagen Klubb Rival, Spkl Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Norbye, Kaja Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Norum, Martha Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rabo, Mina Sofie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Andrea Strøm Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røstadsand, Synne Johanne Eikeland Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Anniken Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sanderberg, Fanny Cathrine Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Skjøld, Maren Rotstigen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stenbakk, Lise Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stjernesund, Thea Louise Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Astrid Storaker Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Tiril Alsgård Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Berg, Nikolai Heggstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjerkaas, Nicolai Christian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brudevoll, Bjørn Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Calisch, Axel Helgeland Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Christensen, Simen Ramberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Daae, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Dyrstad, Sigurd Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Eide, Peder Dahlum Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosheim, Sigurd Knutsson Klubb Aurdal IF Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Frogner, Sander Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Håkon Isaksen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Odin Mehl Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Timon Ludvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Martin Torsvik Klubb Rong Idrettslag Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Henrik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lien, Joachim Bakken Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lindstøl, Joachim Jagge Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Medhus, Anders Benedict Lysklett Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Monsen, Marcus Klubb Aron Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Måløy, Espen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Neteland, Bjørnar Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Didrik Langmoen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norum, Elias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Patricksson, Axel William Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røa, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Fabian Wilkens Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tangen-Pedersen, Magnus Næss Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Veisten, Patrick Haugen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Windingstad, Rasmus Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Windingstad, Tobias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Eirik Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
NIF-EPI01, 01
Gepa