Hopp til innhold

Hovedlandsrenn alpint U15 & U16

Hovedlandsrenn for jenter og gutter U15 & U16 arrangeres i Hemsedal - alle disipliner; Utfor, Super g, Super kombi, storslalåm, slalåm og teamevent parallellslalåm. Åpen påmelding for alle som deltatt i minst 4 kretskvalikrenn. Frist 21.3. Kretsen bekrefter at alle påmeldte fra resp. krets har deltatt i minst 4 kretskvalikrenn ved å sende puljeplasseringsliste til info@alpingruppa.no innen 4.4. Nyhet i år er at det skal kjøres egen klasse for U15 og U16. Overnatting bookes via gruppe@skistar.com. Mandag er første lagledermøte. Tirsdag-onsdag er det fartstrening som er obligatorisk for de som skal delta i utfor torsdag. Teamevent parallellslalåm arrangeres torsdagskveld i Fjellheisen. Fredag er det super G og super kombislalåm. Lørdag blir det slalåm for jenter og storslalåm for gutta og søndag storslalåm for jenter og slalåm for gutta. Velkommen til Hemsedal!

  • Når: 10.4 - 15.04.2018
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.03.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.04.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 275 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.04.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.04.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 275 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.04.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.04.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15-16 år - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Brekkan, Mathias Bernardino Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bugge, Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lyssand, Sondre Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Moen, Gjøran Olav Kagiavas Klubb Aron Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Scheele, William August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Selte, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stenhaugen, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Ulven, Anders Utheim Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Øiom, Henrik Viken Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brekkan, Mathias Bernardino Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frid, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klöck, Hans Lasse Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lyssand, Sondre Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Andreas Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Gjøran Olav Kagiavas Klubb Aron Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Scheele, William August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Selte, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stenhaugen, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ulven, Anders Utheim Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øiom, Henrik Viken Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekkan, Mathias Bernardino Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frid, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Klöck, Hans Lasse Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lyssand, Sondre Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Andreas Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Gjøran Olav Kagiavas Klubb Aron Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Scheele, William August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenhaugen, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulven, Anders Utheim Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Øiom, Henrik Viken Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Brekkan, Mathias Bernardino Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bugge, Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Frid, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Klöck, Hans Lasse Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lyssand, Sondre Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Moen, Gjøran Olav Kagiavas Klubb Aron Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Scheele, William August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Selte, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stenhaugen, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Ulven, Anders Utheim Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Øiom, Henrik Viken Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon

G 15-16 år - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Brekkan, Mathias Bernardino Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bugge, Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Lyssand, Sondre Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Moen, Gjøran Olav Kagiavas Klubb Aron Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Scheele, William August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Selte, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Stenhaugen, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Ulven, Anders Utheim Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Øiom, Henrik Viken Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor

J 15-16 år - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Børsum, Nora Kristine Gomnæs Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Clason, Julia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hauksdottir, Adalbjörg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Madsen, Kristiane Roer Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Moen, Stina Melida Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Munkelien, Matilde Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Nordvik, Victoria Therese Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Rønningen, Anne Guro Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stene, Venezia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Børsum, Nora Kristine Gomnæs Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Clason, Julia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gammelsrød, Helene Malting Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hauksdottir, Adalbjörg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hottran, Tuva Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Eggedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Sara Hamre Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kjos, Malin Heggedal Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Madsen, Kristiane Roer Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Stina Melida Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Munkelien, Matilde Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myrvang, Hannah Rasen Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, Hermine Lunder Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rønningen, Hannah Skogstad Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rønningen, Anne Guro Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stene, Venezia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Zwieten, Fien van Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Eline Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Børsum, Nora Kristine Gomnæs Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Clason, Julia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gammelsrød, Helene Malting Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauksdottir, Adalbjörg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hottran, Tuva Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Eggedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Sara Hamre Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjos, Malin Heggedal Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Madsen, Kristiane Roer Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Stina Melida Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Munkelien, Matilde Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrvang, Hannah Rasen Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Hermine Lunder Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønningen, Hannah Skogstad Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønningen, Anne Guro Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stene, Venezia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwieten, Fien van Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Øye, Eline Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Børsum, Nora Kristine Gomnæs Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Clason, Julia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Gammelsrød, Helene Malting Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hauksdottir, Adalbjörg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Eggedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Karlsen, Sara Hamre Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Madsen, Kristiane Roer Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Moen, Stina Melida Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Munkelien, Matilde Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Myrvang, Hannah Rasen Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Nordvik, Victoria Therese Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rønningen, Anne Guro Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stene, Venezia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Zwieten, Fien van Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Øye, Eline Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon

J 15-16 år - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Børsum, Nora Kristine Gomnæs Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Clason, Julia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hauksdottir, Adalbjörg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Madsen, Kristiane Roer Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Moen, Stina Melida Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Munkelien, Matilde Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Nordvik, Victoria Therese Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Rønningen, Anne Guro Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Stene, Venezia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
NIF-EPI03, 03
Gepa