Hopp til innhold

NSF Breddesamling Folgefonna

Breddesamling på tvers av klubbene for U14 og U16 (sesongen 2017-2018). Vi legger opp til 5 dager med trening primært GS/SL og frikjøring. Kan bli muligheter for SG også, avhengig av føre og vær.. Fokus vil være på basis trening på ski og barmark. For å få til aktiviteten er vi avhengig av at det stiller en ansvarlig trener i fra hver klubb. Om det er små klubber med få løpere, så kan de samarbeide om lagleder. Skiforbundet stiller med en trenerstab og heiskort for ansvarlige klubb trenere. Overnatting/heiskort må klubbene eller enkelt utøvere ordne selv. Det er ingen deltaker avgift i forbindelse med samlingen. Trener/ledermøte søndag 06.08.17 kl1900. Oppmøtested og mer informasjon blir kommunisert ut i forkant av samlingen.

  • Når: 7.8 - 11.08.2017
  • Hvor: Folgefonna
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.07.2017
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.08.2017 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.08.2017 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.08.2017 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.08.2017 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Eide, Haavard Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fredriksen, Mathias Strand Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fusdahl, Knut Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Filip Fladmoe Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nyquist, Espen Sverresønn Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Smeby, Håkon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Werring, Ola Faye Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Østerhus, Haakon Klubb Aron Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ågotnes, Torjus R. Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Årsæther, Julian Henschien Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Aashagen, Sondre Stedje Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Asheim, Rudy Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gjeraldstveit, Torje Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Isaksen, Emil Meier Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Jacobsen, Alexander Moros Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kvæl, Daniel Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rygh Kjelsli, Victor Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Selte, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ski, Emil Johannes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Tandrevold, Marius Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ulven, Anders Utheim Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Østerhus, Thomas Klubb Aron Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bache-Wiig, Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjørge, Maren Helen Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brodahl, Cornelia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Claussen, Anna Myrvang Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Côté, Ellie Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Foss, Ena Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hauglum-Werner, Fredrikke Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Havre, Matilde Nygård Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogndal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hopsdal, Maren Midttun Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Håheim, Siri Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ingebrigtsen, Jennie Hvidtsten Klubb Bergens Skilag - Ski Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Leithe, Jørgine Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lucas, Mathilde Elizabeth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Ulla Holt Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Søgaard, Kristin Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sørenstuen, Anneke van der Hidde Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ågotnes, Ingrid Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ask, Kari Anne Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Brodahl, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Børsum, Nora Kristine Gomnæs Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hauksdottir, Adalbjörg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Jensen, Synne Flatheim Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Karlsen, Sara Hamre Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kvaase-Wensaas, Matilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Langehaug, Nora Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Malmer-Høvik, Vilde Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Munkelien, Matilde Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nyquist, Sofia Nicole Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Refsnes, Oda Paxal Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Reinsnes, Rebekka Røsok Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rønningen, Hannah Skogstad Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Thune, Sofie Berg Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Trones, Camilla Nelly Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Gepa