Hopp til innhold

TD og dommere

Oversikt over TD'er og dommere hopp/kombinert i Oppland:

TD- og dommeroppsett Oppland 2016-17 

Regler og retningslinjer for TD og dommere

FIS dommer      
Geir Steinar Loeng Etnedal Skilag 915 41 424  geir.s.loeng@gmail.com 
Martin Rønningen Tormod Skilag 468 23 087 martin@lesja.net 
       
FIS videomålesjef      
Kolbjørn Asphaug Vind IL 903 66 919 kolbasp@online.no
       
FIS TD hopp      
Geir Steinar Loeng Etnedal Skilag 915 41 424 geir.s.loeng@gmail.com 
Robert Selbekk-Hansen Gausdal Skilag 958 05 244  robert.selbekk-hansen@gausdal.kommune-.no
       
FIS TD kombinert      
Jørn Olav Bekkelund Søre Ål IL 957 58 568 jorn.bekkelund@nav.no
       
FORBUND; stil- og måledommere      
Kolbjørn Asphaug Vind IL 903 66 919 kolbasp@online.no
Stein Granheim Nordre Land IL 909 96 722  stgranhe@online.no 
Alf Jotto Joten Tormod Skilag 416 86 677 alfjoten@bbnett.no
Inger Kronvold Nordre Land IL 416 20 070 inger.kronvold@yahoo.no
Lars Erik Nybakke Fluberg IL 905 91 407 l-erikn@online.no
Johan Inge Rønningen Tormod Skilag  995 82 942 johingr@online.no  
Jan Olav Thorsplass Lesja IL 970 31 311 jan-olav.thorsplass@lesja.kommune.no
       
FORBUND; måledommere      
Anne Berit Pettersen Søre Ål IL  902 24 890   
       
Nasjonal TD kombinert      
Jørn Olav Bekkelund Søre Ål IL 957 58 568 jorn.bekkelund@nav.no
Kjetil Dahlen Søre Ål IL 959 96 069 kjetil.dahlen@vegvesen.no
       
Nasjonal TD hopp og kombinert      
Martin Rønningen Tormod Skilag 468 23 087 martin@lesja.net 
       
Nasjonal TD hopp      
Kristian Brenden Tormod Skilag 415 13 879 kristiankvart@hotmail.com
       
KRETS; stil- og måledommere      
Jørn Olav Bekkelund Søre Ål IL 957 58 568 jorn.bekkelund@nav.no
Egil Moen Bagn IL 414 16 554  
Odd-Helge Nybakke Fluberg IL 484 02 438  
Øystein Wahlquist Tormod Skilag 957 32 802 oystein.wahlquist@sor-fron.kommune.no
Peder Skjæret Strømhaug Folldal IL 941 53 780 polargrisen@gmail.com
Jesper Ødegaard Gausdal Skilag 993 89 184  
       
Passive      
Odd Jostein Haugen Gausdal Skilag 907 22 390 ojh@gausdalbruvoll.no
Bjørn Harald Dokk IL Kolbukameratene 911 83 321 bjorndok@bbnett.no
Bjørn Skoglund Lillehammer Skiklub 61 25 48 92 bjorsk@gmail.com
Odd Sandvold Gausdal Skilag 480 68 415 o-kr-sa@online.no

Vi ber om at evt. feil/endringer meldes inn til oppland@skiforbundet.no

Leder av dommerutvalget i Oppland Skikrets:
Kolbjørn Asphaug, mobil 903 66 919, kolbasp@online.no