Hopp til innhold

Seierspallen Gutter 13 år, klassisk enkeltstart

KM langrenn 2020

Vinterens KM-helg ble gjennomført på Lygna helgen 25-26. januar. Skikretsen gratulerer de ferske kretsmesterne!

Kretsmesterskap Oppland 2020 langrenn arrangeres som følger:

KM Når Hvor Arrangør  
KM distanse
fri teknikk fellesstart
Søndag 19. januar Vind Skistadion, Gjøvik Vind IL RESULTATER
KM sprint
fri teknikk
Lørdag 25. januar Lygna Skisenter Gran IL RESULTATER
KM distanse
klassisk enkeltstart
Søndag 26. januar Dombås Skiarena Gran IL RESULTATER
KM stafett Lørdag 28. mars Karidalen Skisenter Østre Toten Skilag  


KM på Lygna 25. og 26. januar 2020

KRETSMESTERE 2020, sprint fri teknikk

Gutter 13 år Ludvig Lunde Ragnhildsløkken, Vind IL
Gutter 14 år Sindre Østlien Evensen, Vind IL
Gutter 14 år FH Endre Lykken, Vind IL
Gutter 15 år Oskar Stenberg Øien, Øyer-Tretten IF
Gutter 16 år Jakob Krøger Træthaug, Søre Ål IL
Menn 17 år Eskil Espe Tarud, Tormod Skilag
Menn 18 år Mads Hagen, Jevnaker IF ski
Menn 19/20 år Kristoffer Alm Karsrud, Raufoss IL Langrenn
Menn senior Mårten Soleng Skinstad, Vind IL
   
Jenter 13 år Eiril Strand Rønnestad, Lillehammer Skiklub
Jenter 14 år Martine Dyste, Østre Toten Skilag
Jenter 15 år Malin Hoelsveen, Raufoss IL Langrenn
Jenter 16 år Synne Børresen Bollingmo, Raufoss IL Langrenn
Kvinner 17 år Kristine Louise Kvamme, Lillehammer Skiklub
Kvinner 18 år Caroline Plukkerud, Øyer-Tretten IF
Kvinner 19/20 år Annette Berntsen, Vind IL
Kvinner senior Ingen startende

RESULTATER KM 2020 SPRINT (F) 25.01.20

 KRETSMESTERE 2020, klassisk enkeltstart

Gutter 13 år Ludvig Lunde Ragnhildsløkken, Vind IL
Gutter 13 år FH Halvard Aasvoll-Rognlien, Østre Toten Skilag
Gutter 14 år Sindre Østlien Evensen, Vind IL
Gutter 14 år FH Endre Lykken, Vind IL
Gutter 15 år Oskar Stenberg Øien, Øyer-Tretten IF
Gutter 16 år Sivert Borgen, Østre Toten Skilag
Menn 17 år Simen Gammelmo, Svea Skilag
Menn 18 år Bjarte Bjertnæs, Jevnaker IF ski
Menn 19/20 år Kristoffer Alm Karsrud, Raufoss IL Langrenn
Menn senior Vegard Hamnes, Lillehammer Skiklub
   
Jenter 13 år Sol Frid Linvollen Brorson, Svea Skilag
Jenter 14 år Marthe Olsen Katnosa, Svea Skilag
Jenter 15 år Malin Hoelsveen, Raufoss IL Langrenn
Jenter 16 år Mille Marie Storlien, Lillehammer Skiklub
Kvinner 17 år Ingrid Dragerengen, Raufoss IL Langrenn
Kvinner 18 år Janne B. Seierstad, Raufoss IL Langrenn
Kvinner 19/20 år Thea Snortheimsmoen, Vestre Slidre IL
Kvinner senior Marte Mæhlum Johansen, Østre Toten Skilag
Kvinner senior FH Anne Karen Olsen, Svea Skilag

RESULTATER KM 2020 KLASSISK ENKELTSTART 26.01.20


SWIX-rennet 19. januar 2020 

KRETSMESTERE 2020, fellesstart fri teknikk

Gutter 13 år Ludvig Lunde Ragnhildsløkken, Vind IL
Gutter 13 år FH stående Halvard Aasvoll-Rognlien, Østre Toten Skilag
Gutter 14 år Sindre Østlien Evensen, Vind IL
Gutter 14 år FH stående Endre Lykken, Vind IL
Gutter 15 år Jørgen Landmark Johansen, Lillehammer Skiklub
Gutter 16 år Sivert Borgen, Østre Toten Skilag
Menn 17 år Imre Sagbakken Myrland, Raufoss IL Langrenn
Menn 18 år Oskar Lunde Ragnhildsløkken, Vind IL
Menn 19/20 år Ansgar Evensen, Vind IL
Menn senior Anders Schjølberg, Vågå IL
   
Jenter 13 år Anne Birgit Dokken, Nordre Land IL
Jenter 14 år Marthe Olsen Katnosa, Svea Skilag
Jenter 15 år Iselin Stangstuen Kjeldsberg, Vind IL
Jenter 16 år Mille Marie Storlien, Lillehammer Skiklub
Kvinner 17 år Ane-Marie Berget Hareland, Dombås IL
Kvinner 18 år Sigrid Jøranli Sundgaard, Søre Ål IL
Kvinner 19/20 år Thea Snortheimsmoen, Vestre Slidre IL
Kvinner senior Ingen startende

RESULTATER KM FELLESSTART FRI TEKNIKK 19.01.20

 

 

NIF-EPI01, 01