Hopp til innhold

Program

Klikk på lenken for mer detaljer

FREDAG 18. OKTOBER
FAGMØTER/KRETSMØTER/ØVRIGE MØTER

14.00             Registrering - Resepsjon                                 
14.00-17.00 TV-sendte arrangører  - Møterom: Terminal 5
16.00-17.30 TK-møte - Møterom: Flight 4
16.30-19.30 Region TD-møte Alpint - Møterom: Flight 3
17.00-19.00 Ung i Sporet - Møterom: Multiarena 4

ARRANGØR- OG ANLEGGSSEMINAR

17.30 - 19.30                  Fellesdel - Multiarena 1 og 2                                                                       
 

Introduksjon v/ Skipresident Erik Røste

  Presentasjon VM arrangører og VM søkere:
  Para VM 2021 v/Ola Keul, Prosjektleder
  Skiflyging-VM 2022 v/Tone Kristiansen, Flying Team Vikersund AS
  VM Nordisk Trondheim 2025 v/ Guri Hetland, Trondheim 2025
 

JR VM Narvik 2020 og VM Narvik 2027 v/Erik Plener, Narvik

  Idrett og bærekraft v/ Steinar Hoen, Bislett Games
20.30 Middag med prisutdeling av årets arrangør og anlegg - Terminal 1-4

LØRDAG 19. OKTOBER
ARRANGØR- OG ANLEGGSSEMINAR

08.00                                   Registrering - Resepsjon                                        
08.30-09.45 Parallelle sesjoner del 1
  På vei til en mer bærekraft skiidrett - Møterom: Terminal 5
  God design av skianlegg - Møterom: Terminal 3
  God design av langrennsanlegg - Møterom: Terminal 2
  God design av hoppanlegg - Møterom: Terminal 1
09.45-10.15 Pause
10.15-11.30 Parallelle sesjoner del 2
  På vei til en mer bærekraft skiidrett - Møterom: Terminal 5
  Attraktive arrangementer for barn - Multiarena 3
  Sosiale Medier - Møterom: Terminal 3                                                          
  Bestemmelser om spillemidler og klimavennlig snøproduksjon - Møterom: Terminal 2
11.30-12.30 Lunsj - Restaurant

FAGMØTER/KRETSMØTER/ØVRIGE MØTER

08.30-16.00          Kretsledermøte - Møterom: Transit 3
09.00-15.00 Fagmøte Alpint - Møterom: Terminal 4
09.30-14.00 Ung i Sporet - Møterom: Multiarena 4
10.00-17.00 Dommerkurs Freeski - Flight 2
12.30-15.30 Workshop Anlegg - Møterom: Terminal 3
13.00-17.00 Fagmøte Freeski - Møterom: Flight 3
13.00-17.00 Fagmøte Telemark - Møterom: Flight 4
13.00-18.00  Fagmøte Hopp - Møterom: Flight 6
13.00-19.00 Fagmøte Langrenn - Møterom: Multiarena 2
13.00-19.00        Arrangørmøte Langrenn - Møterom: Terminal 5
13.00-19.00 TD-seminar Langrenn  - Møterom: Flight 5                      
19.00 Middag - Restaurant
19.00 Langrennsmiddag - Transit 1 og 2

Søndag 20. OKTOBER
FAGMØTER/KRETSMØTER/ØVRIGE MØTER

09.00-12.00             Fagmøte Langrenn - Møterom: Multiarena 2                        
09.00-12.00 Arrangørmøte Langrenn Møterom: Terminal 5
09.00-12.00 TD-seminar Langrenn Møterom: Terminal 4
09.00-16.00 Dommerkurs Freeski - Terminal 2
10.00-16.00 Fagmøte Freeski Møterom: Terminal 3                                    
11.30-12.30 Lunsj - Restaurant

Det blir avholdt møte for kretsansatte torsdag og fredag - Møterom: Flight 1. Kretsledermøte lørdag - Møterom: Transit 3. 

*Programmet er publisert med forbehold om endringer.

nif-epi04, 04
NTB scanpix