Hopp til innhold

Klubber i MRSK

Skiklubber i Møre og Romsdal Skikrets.

Oppdatert etter Idrettsregistreringen 2020

         
Skiklubb Kontaktadr./ Leder E-post Hjemmeside
Batnfjord IL Postboks 24 ane_engelsvoll@hotmail.com www.batnfjord-il.no
Betna IL v/ Unni Betten ubetten@msn.com http://idrett.speaker.no/Organisation.asp?id=64065
Bjørke IL v /Solrun Osdal solrun.osdal@tussa.com http://idrett.speaker.no/Organisation.asp?id=26065
Bolsøya IL V/ kjersti Ellingsgård bolsoya.il@gmail.com bolsoyail.no
Brattvåg IL Postboks 163 g-havn@online.no http://www.brattvag-il.no
Bæverfjord IL v/Ann Kristin Engset ak_engset@hotmail.com  
Bøfjord IL Nordstrandvegen post@tone-haugen.com http://idrett.speaker.no/organisation.asp?id=64054
Driva IL Siw Julbø siw.jenstad.julbo@sunndal.kommune.no http://idrett.speaker.no/Organisation.asp?id=64047
Eide IL v/ Per Olav Eide poe.per.olav.eide@gmail.com http://eideil.no/
Eidsdal IL Merete Løvoll Rønneberg merete@verdsarvfjord.no http://idrett.speaker.no/Organisation.asp?id=63990
Eidsvåg IL v/ Ivar Øyen ivar.oyen22@outlook.com www.eidsvågil.no/
Eidsøra IL c/o Lene Eidsør odd-lien@online.no http://idrett.speaker.no/Organisation.asp?id=64023
Eitrefjell Telemarkklubb c/o Rune Lied thepudderdude@yahoo.no www.telemarkklubben.org
Ekko/Aureosen IL Jendemsvegen 3 post@ekkoaureosen.no ekkoil.weborg.no
Emblem IL Postboks 9028 Vegsund emblemil.langrenn@gmail.com www.emblem-il.no
Engesetdal IL Engesetdal dagfinn.erstad@online.no http://idrett.speaker.no/Ski/Engesetdal
Eresfjord IL Øveråsvegen 113 teaarstad@hotmail.com http://idrett.speaker.no/organisation.asp?id=64026
Frei IL Alf Gundersen ruthgu@online.no http://idrett.speaker.no/Organisation.asp?id=64036
Frode IL 6480 oline80@live.com http://idrett.speaker.no/Organisation.asp?id=64033
Fræna SK&OK Kjetil Øvermo kjetilovermo@hotmail.com http://idrett.speaker.no/Organisation.asp?id=64030
Geiranger IL Torgeir Rusten styret@geirangeril.no http://www.geirangeril.no/
Grøa IL Løykjahagan 9 groa.il@outlook.com  
Gyl IL Lesjagrenda 16 gylidrettslag@yahoo.com http://idrett.speaker.no/Organisation.asp?id=26320
Hjelset-Fram IL Øystein Solli kassererhjf@outlook.com www.hjelsetfram.no
Hovdebygda IL Hans Olav Sætre hasaetre@online.no www.hovdebygdail.no
IL Ravn Eidet Kulturhall fmjorgensen35@gmail.com http://www.il-ravn.no
Innfjorden IL v/Anna Pavlova innfjordenil@gmail.com https://www.innfjorden.no/lag-og-organisasjoner/innfjorden-idrettslag
Isfjorden IL Jan Møllerhaug j-moell@online.no www.isfjordenil.no
Istad IL Jon Olav Krakeli jokrakeli@hotmail.com  
Kleive IL   kleiveil@gmail.com  
Kristiansund IF c/o Hans Christian Ofstad hans.christian.ofstad@nktv.no www.silsethytta.no
Kårvåg IL Helge Staurnes helge.staurnes@online.no http://idrett.speaker.no/Organisation.asp?id=64035
Lesjaskog IL Aasta Kristine Bjorli Bjølverud akbjorli@yahoo.com http://www.lesjaskogil.no/
Liabygda IL Liagarden 108 astrid.stavseng@vegvesen.no  
Malmefjorden IL Malmefjordvegen 238 post@malmefjordenil.no www.malmefjordenil.no
Molde og Omegn IF Postboks 2326 post@moldeidrett.no www.moi-idrett.no
Måndalen IL Trond Svensen tronto@gmail.com http://www.mandalenil.no
Norddal IL Kari Elisabet Løvoll Dalhus keldalhus@hotmail.com norddalil.no
Osmarka IL Furuhaugen linda.heggem@neasonline.no  
Rauma Alpin Klubb - Alpin c/o Bjørn Nord post@raumaalpin.no http://www.raumaalpin.no/
Rausand IL v/Tormod Aspås tormod.aspas@veidekke.no http://idrett.speaker.no/organisation.asp?id=64024
Rival, Spkl Postboks 1026 Torstein.Tafjord@lbo.no www.rivalsport.no
Romsdal Randonee Klubb - ski c/o Kjetil Okkenhaug kjetil_okkenhaug@hotmail.com www.romsdalrando.com
Samhald IL Lasse Krogseth lasse.krogseth@tine.no  
Skaret Skiforening - Ski Postboks 1079 martin.risnes@gmail.com  
Skodje IL Postboks 65 jimleanderhansen@gmail.com www.skodjeil.no
Skåla IL c/o Terje Vestad Mehmet dagligleder@skaalaidrett.no www.skaalaidrett.no
Solemdal IL Solemdal s_solheimdal@hotmail.com www.solemdal.org
Spjelkavik IL Vasstrandvegen 70, 6011 Ålesund alpin@spjelkavikil.no www.spjelkavikil.no
Stordal IL Postboks 76 charles.tosse@mrfylke.no http://idrett.speaker.no/organisation.asp?id=63997
Stranda IL postboks 234 joerund@stansas.no www.strandailalpin.no
Straumsnes IL Svebakkvegen 47 bvatn@hotmail.com  
Sunnylven IL Hans Hole hans.hole@live.no http://idrett.speaker.no/organisation.asp?id=63996
Sykkylven IL Postboks 76 maik@syktann.no  
Syvde IL Rolf Åge Sørdal rolfage85@yahoo.no www.syvdeil.no
Søya, IL Lykkjeeidet 663 peder6430@gmail.com www.ilsoya.no
Tingvoll IL Peder Aasprang paasp@online.no http://tingvollil.no/
Todalen IL Bordholmvegen 25 nils.ove.bruset@talgo.no  
Tomrefjord IL Fonnavegen 8 leder@tilski.no www.tomrefjordil.no
Torjulvågen IL att: Inger Anita Sjømæling inger.sjomaling@gmail.com  
Torvikbukt IL Skoghågveien 9 siriaskfredriksen@gmail.com www.torvikbukt.no
Tresfjord IL Anders Skavnes runeval@online.no http://idrett.speaker.no/Organisation.asp?id=64011
Triumf IL Torunn Koksvik trollunn@gmail.com http://idrett.speaker.no/organisation.asp?id=64046
Trollheimen Fjellsportklubb Dalavegen 623 rsorlie@gmail.com  
Ulvungen IL v/Frank Aune frank.aune@lr.org www.ulvungen.no
Valldal IL postboks 74 ski@valldalil.no www.valldalil.no
Velledalen IL Svein Arne Nakken sanakken@hotmail.com http://www.velledalen.net
Vistdal IL v/Karianne B Lange karianne.lange72@gmail.com http://www.vistdal.com/hXGYySwBrUWT.48.idium
Volda Turn og Idrettslag - Allidrett pb 150 post@vti-ski.no www.vti-ski.no
Vågstranda IL Hageveien 1 eskildsvendson@gmail.com www.vagstrandail.no
Øksendal IL Øksendalsveien 717 tarald.thorshov@sunndals.net  
Ørskog IL v/ Emma Karoline Hanssen khansse4@online.no orskogil.no
Ørskogfjell Skilag Co/Marianne Sæter, Skogvegen 28 orskogfjell.skilag@gmail.com www.orskogfjellet.no
Ørsta IL Rognevegen 12 danielbreivik@yahoo.no http://www.orstail.no/
Øverdalen IL c/o Bjørnar Einang b.einang@gmail.com idrett.speaker.no/organisation.asp?id=64020
Øvre Surnadal IL c/o Erik Meisingset, Surnadalsvegen 1897 snikkererik@gmail.com http://ovresurnadalil.no
Åheim IL v/ Ole Magne Kvalsvik olemkv@gmail.com www.aaheim.no
Aalesunds Skiklub Postboks 264 annemays@gmail.com www.aask.no
Åmdal IL, Ørsta - Ski Astrid Bjørdal astrid.bjordal@hotmail.com http://idrett.speaker.no/Organisation.asp?id=63986
Åndalsnes IF Øran Stadion ingrid.nerhus.hole@gmail.com http://idrett.speaker.no/organisation.asp?id=64021
nif-epi04, 04