Hopp til innhold

Sondre Skomestad Ramse under NC på Lygna (Foto: Terje Pedersen / NTB)

Team Elon 2021/2022

Her er de fem Team Elon regionlagene for sesongen 2021/2022:

Team Elon Midt-Norge
Pål Trøan Aune, Steinkjer IL
Ole Jørgen Bruvoll, Lierne IL
Sindre Grønflaten, Fjellørnen IL
Håkon Skaanes, Strindheim IL
Geir Kristian Hoås, Lånke IL
Kristoffer Berset, Strindheim IL
Andreas Fjorden Ree, Støren Sportsklubb
Kathrine Harsem, IL Varden Meråker
Hanne Wilberg Rofstad, Byåsen IL
Berit Mogstad, Strindheim IL

Trener: Kristian Skrødal

Team Elon Oslofjord
Amalie Ous, Nes Ski

Julie Bjervig Drivenes, Lommedalen IL
Martine Engebretsen, IL Heming
Nora Sanness, Kjelsås IL
Sigrid Leseth Føyen, Kjelsås IL
Sofie Hustad, Kjelsås IL
David Thorvik, Kjelsås IL
Harald Astrup Arnesen, IL Heming
Lars Agnar Hjelmeset, Gjelleråsen IF
Simen Myhre, IL Heming

Trenere: Tinus Dahl og Markus Holm (assistent)

Team Elon Innlandet
Joachim Aurland, Kjellmyra IL

Mattis Stenshagen, Follebu Skiklubb
Eirik Augdal, Ringkollen Skiklubb
Kristoffer Kvarstad, Hamar skiklubb
Jonas Vika, Mjøsski
Tiril Liverud Knutsen, Konnerud IL
Tuva Bakkemo, Gjøvik Skilubb
Johanne Hauge Harviken, Strandbygda IL
Magni Smedås, Lillehammer Skiklub
Mari Nordlunde, Follebu Skiklubb

Trener: Marthe Kristoffersen

Team Elon Vest
Linn Ravndal, Gjesdal IL

Mari Folkvord, Sandnes IL
Karoline Simpson-Larsen, IL Vargar
Tuva Lislevand, Oddersjaa SSK
Sondre Ramse, Otra IL
Sivert Wiig, Gjesdal IL
Aron Åkre Rysstad, Valle IL
Gjøran Tefre, Førde IL
Vebjørn Turtveit, Voss IL
Gaute Kvåle, Røldal IL

Trenere: Eivind Arne Bjaaland og Nils Magnus Bøen Grave (assistent)

Team Elon Nord-Norge
Daniel Stock, Vadsø Skiklubb

Vebjørn Moen, Tverrlandet IL
Mikkel Arntsen, Sortland Og omegn skiklubb
Finn-Hågen Krogh, Tverrelvdalen IL
Silje Theodorsen, Kvaløysletta Skilag
Ingrid Mathisen, Fauske IL
Julie Waltenberg, Lyngen Karnes IL
Ingrid Andrea Gulbrandsen, Bardufoss og Omegn Idrettsforening

Trener: Kristian Skogstad

nif-epi04, 04
Foto: Beate Oma Dahle / NTB