Hopp til innhold

NM del II og NC finale junior Lygna

Velkommen til flotte dager under NM del II 28-31 mars.

NM Lygna hjemmeside NM Lygna facebook NM terminlisten 

Ny topplassering av Tuva

Hovedleder skikretsen:

Hovden Skigymnas: Micke Pålsson

Kretslag junior: Tor Joar Ravndal

Sirdal Ski: Roger Grubben

Team Veidekke Vest: Eivind Arne "Bjelle" Bjaaland

Foreløpige påmeldinger Agder og Rogaland Skikrets:

Menn Sprint stafett 28.03.2019 Folkvord Sindre M Sandnes IL - Ski
Menn Sprint stafett 28.03.2019 Aarrestad Magnus Lian M Sandnes IL - Ski
Menn Sprint stafett 28.03.2019 Wiberg Åsmund M Otra IL - Ski
Menn Sprint stafett 28.03.2019 Ramse Sondre Skomedal M Otra IL - Ski
Menn Sprint stafett 28.03.2019 Hennig Erlend Widerøe M Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
Menn Sprint stafett 28.03.2019 Sandvik Tobias Topp M Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
Menn senior 10 km fri 29.03.2019 Gabrielsen Sjur Obrestad M Sandnes IL - Ski
Menn senior 10 km fri 29.03.2019 Folkvord Ingvar M Sandnes IL - Ski
Menn senior 10 km fri 29.03.2019 Folkvord Sindre M Sandnes IL - Ski
Menn senior 10 km fri 29.03.2019 Wiig Sivert M Gjesdal IL - Ski
Menn senior 10 km fri 29.03.2019 Hennig Erlend Widerøe M Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
Menn senior 10 km fri 29.03.2019 Wiberg Åsmund M Otra IL - Ski
Menn senior 10 km fri 29.03.2019 Aarrestad Magnus Lian M Sandnes IL - Ski
Menn senior 10 km fri 29.03.2019 Odland Svein M Bjerkreim IL - Ski
Menn senior 10 km fri 29.03.2019 Ramse Sondre Skomedal M Otra IL - Ski
Menn senior 10 km fri 29.03.2019 Vehus Erik Nordjordet M Hovden Sportsklubb - Ski
Menn senior 10 km fri 29.03.2019 Rysstad Aron Åkre M Valle IL - Ski
Menn senior 10 km fri 29.03.2019 Lervik Geir M Matningsdal Idrettslag - Ski
Menn senior 10 km fri 29.03.2019 Gauslaa Per Kristian M Oddersjaa SSK - Ski
Menn senior 50 km klassisk 30.03.2019 Svendal Fredrik M Sandnes IL - Ski
Menn senior 50 km klassisk 30.03.2019 Gabrielsen Sjur Obrestad M Sandnes IL - Ski
Menn senior 50 km klassisk 30.03.2019 Folkvord Ingvar M Sandnes IL - Ski
Menn senior 50 km klassisk 30.03.2019 Folkvord Sindre M Sandnes IL - Ski
Menn senior 50 km klassisk 30.03.2019 Wiig Sivert M Gjesdal IL - Ski
Menn senior 50 km klassisk 30.03.2019 Hennig Erlend Widerøe M Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
Menn senior 50 km klassisk 30.03.2019 Aarrestad Magnus Lian M Sandnes IL - Ski
Menn senior 50 km klassisk 30.03.2019 Odland Svein M Bjerkreim IL - Ski
Menn senior 50 km klassisk 30.03.2019 Ramse Sondre Skomedal M Otra IL - Ski
M 18 år 15 km klassisk felles 31.03.2019 Lervik Geir M Matningsdal Idrettslag - Ski
M 19/20 år 30 km klassisk felles 31.03.2019 Wiberg Åsmund M Otra IL - Ski
M 19/20 år 30 km klassisk felles 31.03.2019 Vehus Erik Nordjordet M Hovden Sportsklubb - Ski
M 19/20 år 30 km klassisk felles 31.03.2019 Rysstad Aron Åkre M Valle IL - Ski
Kvinner senior 5 km fri 29.03.2019 Ravndal Linn K Gjesdal IL - Ski
Kvinner senior 5 km fri 29.03.2019 Folkvord Mari K Sandnes IL - Ski
Kvinner senior 5 km fri 29.03.2019 Austerå Synnøve K Kverneland Ski - Ski
Kvinner senior 5 km fri 29.03.2019 Aarekol Ragnhild K Vindafjord IL - Ski
Kvinner senior 5 km fri 29.03.2019 Hoftun Ingeborg Kristensen K Suldal IL - Ski
Kvinner senior 5 km fri 29.03.2019 Fone Cecilie Wasler K Gjerstad IL - Ski
Kvinner senior 5 km fri 29.03.2019 Lislevand Tuva K Oddersjaa SSK - Ski
Kvinner senior 5 km fri 29.03.2019 Staavi Celina Karin Staurland K Stavanger Skiklubb - Ski
K 18 år 10 km klassisk felles 31.03.2019 Aarekol Ragnhild K Vindafjord IL - Ski
K 18 år 10 km klassisk felles 31.03.2019 Lislevand Tuva K Oddersjaa SSK - Ski
K 17 år 10 km klassisk felles 31.03.2019 Austerå Synnøve K Kverneland Ski - Ski
K 17 år 10 km klassisk felles 31.03.2019 Staavi Celina Karin Staurland K Stavanger Skiklubb - Ski
K 19/20 år 15 km klassisk felles 31.03.2019 Ravndal Linn K Gjesdal IL - Ski
K 19/20 år 15 km klassisk felles 31.03.2019 Mannsåker Live K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år 15 km klassisk felles 31.03.2019 Folkvord Mari K Sandnes IL - Ski

NIF-EPI02, 02
NTB scanpix