Hopp til innhold

Alexander Steen Olsen til topps i EC slalåm 15. desember.

Deltakelse Europacuprenn

Se europacupen fra Andorra direkte. Norges Skiforbund stiller med 14 utøvere.

Europacupfinale Soldeu
Live stream

Inni Holm Wembstad (DH/SG)
Mariel Kufaas (GS/SL)
Andrine Mårstøl (GS/SL)
Bianca Westhoff Bakke (GS/SL)
Alexander Steen Olsen (GS/SL)
Fredrik Møller (GS/SG/DH)
Oscar Zimmer (GS/SL)
Henrik Røa (SG/DH)
Jesper Wahlqvist (GS/SL)
Christian Søvik (GS/SL)
Filip Wahlqvist (GS/SL)
Eirik Solberg (GS/SL)
Markus Fossland (SG/DH)
Theodor Braekken (GS/SL)


19.-20.februar,
EC 2xDH Crans Montana SUI
Inni Holm Wembstad

24.-25.februar,  EC 2xSL Bad Wiessee GER
Mariel Kufaas
Andrine Mårstøl
Bianca Westhoff Bakke
 

GS-Oppdal
Leif Nestvold Haugen
Alexander Steen Olsen
Fredrik Møller
Oscar Zimmer
Kaspar Kindem
Jesper Wahlqvist
Christian Søvik
Andrian Hunshammer
Eirik Giskaas
Filip Wahlqvist
Eirik Solberg
Oscar Sandvik
Hans Grahl-Madsen
Elias Kroken
Simen Sellaeg
Sindre Myklebust
Theodor Braekken
Magnus Sande Graff
Jørgen Slettaloekken
Johs Herland Braathen
Elias Felde


SG Oppdal
Henrik Røa
Markus Fossland
Kaspar Kindem
Magnus Sande Graff
Jørgen Taklo
Eirik Giskaas
Fredrik Møller
Simen Sellaeg
Oscar Sandvik
Tollef Haugen
Marius Fredriksen
Nikolai Larsen
Sindre Myklebust
Adrian Hunshammer
Elias Kroken
Aksel Hammer
Carl Finne
Leif Nestvold Haugen

 


Uttak EC-NOR Kvitfjell 9.-11. februar

Henrik Røa
Markus Fossland
Kaspar Kindem
Jonas Buer
Magnus Sande Graff
Jørgen Taklo
Simen Sellaeg
Oscar Sandvik
Tollef Haugen
Marius Fredriksen
Nikolai Larsen
Sebastian Sandal
Gilbert Aubert
Aksel Hammer
Carl Finne
Eirik Giskaas (super-G)
Fredrik Møller (super-G)
Adrian Hunshammer (super-G)
Leif Nestvold Haugen (super-G)



Berchesgaden SL 6 og 7.1

Alexander Steen Olsen
Oscar Zimmer
Christian Søvik
Andreas Strand
Filip Wahlqvist
Eirik Hystad Solberg
Theodor Braekken
Johs Braathen Herland
Hans Grahl-Madsen
Sindre Myklebust

12.-13.januar-22 DH Orcieres-Merlette FRA
Inni Holm Wembstad

15.-16.januar-22 GS Orcieres-Merlette FRA
Mariel Kufaas
Andrine Mårstøl
Inni Holm Wembstad

19.-20.januar-22 SL Hasliberg SUI
Mariel Kufaas
Andrine Mårstøl
Bianca Westhoff Bakke
Anine Thoresen

31.jan-01.febr-22 SL Zell am See AUT
Mariel Kufaas
Andrine Mårstøl
Bianca Westhoff Bakke
Anine Thoresen.

(Det kan ev bli flere løpere på SL-renna).

15.-16.des-21 EC SL Klausberg Ahrntal, ITA
Andrine Mårstøl
Mariel Kufaas
Pernille Dyrstad Lydersen
Anna Bryn Mørkeset
Bianca Westhoff Bakke
Martine Fosmo Nyberg
Carmen Sofie Nielssen

Obereggen og Pozza SL 15 og 16.12
Andreas Strand
Christian Søvik
Alexander Steen Olsen
Joachim Jagge Lindstøl
Fredrik Møller
Oscar Zimmer

ST Caterina DH*2 og SG 8-13.12
Markus Fossland

11.-12.des-21 EC GS Andalo, ITA
Andrine Mårstøl
Mariel Kufaas
Pernille Dyrstad Lydersen
Anna Bryn Mørkeset
Bianca Westhoff Bakke
Martine Fosmo Nyberg
Carmen Sofie Nielssen
Marte Monsen

08.-09.des-21 EC SG Zinal, SUI
Inni Holm Wembstad  


Tidligere renn:
02.-03.desember SL , Pass Thurn AUT
Andrine Mårstøl
Mariel Kufaas
Pernille Dyrstad Lydersen
Anna Bryn Mørkeset
Bianca Westhoff Bakke
Martine Fosmo Nyberg
Carmen Sofie Nielssen

30.november GS , Hippach/Mayrhofen AUT
Andrine Mårstøl
Mariel Kufaas
Pernille Dyrstad Lydersen
Anna Bryn Mørkeset
Bianca Westhoff Bakke
Martine Fosmo Nyberg
Carmen Sofie Nielssen

 


Zinal GS 2-3.12
Alexander Steen Olsen
Joachim Jagge Lindstøl
Oscar Zimmer 
Fredrik Møller

Menn, Zinal SG 29.-30. november
Markus Nordgård Fossland
Magnus Sande Graff
Jonas Buer

NIF-EPI01, 01
NTBScanpix