Hopp til innhold

Lister/etappeoversikt 2019

Foreløpig startliste PDF

Ved endringer ta kontakt med post@ungdomsstafetten.com så fort som mulig

1 Akershus I 1-1 Julie Hammer Eidsvold Værks Skiklubb
    1-2 Halvor Dolven Asker Skiklubb
    1-3 Emma Axelsson Oppgård IL
    1-4 Jonas Maukon Myhr Asker Skiklubb
2 Buskerud I      
    2-1 An-Magritt Rønning Vikersund IF
    2-2 Kristian Kollerud Konnerud IL
    2-3 Solveig Steen Hofstad Mjøndalen IF
    2-4 Magnus Myhre Næsset IL Skrim
3 Oslo I       
    3-1 Anna Marie Nordengen Sirevåg LYN ski
    3-2 Lars Michael Saab Bjærtnes Njård
    3-3 Tuva Anine Brusveen-Jensen LYN ski
    3-4 Audun Nesheim Hægeland Rustad IL
4 Troms I      
    4-1 Nora Mikkelsen Medkila Skilag
    4-2 Noa Kristoffer Nylund Medkila Skilag
    4-3 Ingeborg Andberg Stenersen Kvaløysletta Skilag
    4-4 Robert Skog Kristiansen Tromsø Skiklubb
5 Telemark og Vestfold I      
    5-1 Mina Sofie Kjærås Moland Andebu IL
    5-2 Nikolai Einvik Jensen IL Runar
    5-3 Nora Sofie Doksrød IL Runar 
    5-4 Fredrik Hoksrud Myhre Gulset IF
6 Sør-Trøndelag I      
    6-1 Eva Ingebrigtsen Bratsberg IL
    6-2 Casper Kvam Grindhagen Byaasen Skiklubb
    6-3 Mabel Ovedie Herskedal Amundsen Byaasen Skiklubb
    6-4 Morten Skaanes  Strindheim IL
7 Agder og Rogaland I      
    7-1 Hedda Opdahl Viga Hjelmeland IL
    7-2 Nils Olav Kjetså Røed Otra IL
    7-3 Hanne Sløgedal Vindbjart IL
    7-4 Per Strand Hagenes Sandnes IL
8 Oppland I       
    8-1 Maria Lykken Hamre Søre Ål IL
    8-2 Sivert Borgen Østre Toten Skilag
    8-3 Kristine Louise Kvamme Lillehammer Skiklub
    8-4 Ola Aurmo Lom IL
9 Møre og Romsdal I      
    9-1 Hedda Schreijer Stranda IL
    9-2 Linus Engdahl Torvikbukt IL
    9-3 Lone Lorgen Øvrebust Stordal IL
    9-4 Iver Hole Åndalsnes IF 
10 Hordaland I       
    10-1 Amalie Galaaen Røthe Voss IL
    10-2 Sondre Myking Osterøy IL
    10-3 Ingrid Brattabø Osterøy IL
    10-4 Kolbein Klette Viljar IL
11 Hedmark I       
    11-1 Andrea Sæter Verdenius Tolga IL
    11-2 Sigurd Nordaas Strandbygda IL
    11-3 Ingeborg Østgård IL Nansen
    11-4 Even Thorvaldsen Ottestad IL 
12 Nord-Trøndelag I       
    12-1 Astrid Haugen Kleppa Beistad IL
    12-2 Johannes Sivertsen Leirådal IL
    12-3 Nora Hegdahl Steinkjer Skiklubb
    12-4 Lars Bragstad Rannem Inderøy IL
13 Finnmark I       
    13-1 Vårin Olsen Alta IF
    13-2 Petter Dervola Johansen IL Forsøk
    13-3 Mail Nilsen Brandtzæg Båtsfjord sportsklubb
    13-4 Kyrill-Emil Lind-Hansen Kirkenes og Omegn skiklubb
14 Nordland I       
    14-1 Marte Alstad-Larsen Fauske IL
    14-2 Bastian Brumoen Åga IL
    14-3 Marie Amundsen Fauske IL
    14-4 Johan Nordeng Alsvåg IL
15 Sogn og Fjordane I      
    15-1 Mali Monica Engesæter Førde IL 
    15-2 Nes Hjelle Ingebrigt Eid IL
    15-3 Kristina Skaflestad Hegrenes Førde IL 
    15-4 Gard Reppen Vigdal Jotun IL
16 Østfold I      
    16-1 Elise Fredheim Simonsen Trøsken IL
    16-2 Marcus Dahl-Rismyr Trøsken IL
    16-3 Karin Dalbye Moss SK
    16-4 Simen Lundem Trøsken IL
17 Akershus II       
    17-1 Helene Ekrheim Haugen Holmen IF
    17-2 Daniel Aakervik Fet SK
    17-3 Henriette Nilssen Gjelleråsen IF 
    17-4 Isak Leknes Frey Bærums skiklubb
18 Oslo II      
    18-1 Vilma Halsenstad Stovner Røa IL
    18-2 Tobias Dyrli Thoresen Røa IL
    18-3 Ingvild Julie Schrøder Brennhovd LYN ski
    18-4 Henrik Eckmann Farstadvoll Rustad IL
19 Sør-Trøndelag II      
    19-1 Selma Nevin Byaasen Skiklubb
    19-2 Nils Oscar Bryøen Strindheim IL
    19-3 Ingrid Beate Østbyhaug Tydal IL
    19-4 Henrik Kvennås Byåsen IL
20 Buskerud II      
    20-1 Maria Løitegård Hamgaard Rødberg IF
    20-2 Mats Hval  Mjøndalen IF
    20-3 Caroline Westad Embergsrud IL Skrim
    20-3 Per Ingvar Tollehaug Eiker SK
21 Telemark og Vestfold II      
    21-1 Helene Haugan Gulset IF
    21-2 Nicklas Skaug IL Runar 
    21-3 Maren Halle Haugen IL Runar 
    21-4 Jørgen Bertram Dyrdal Berger IL
22 Agder og Rogaland II      
    22-1 Oda Ertzeid Hovden SK
    22-2 Niklas E. Pålsson Hovden SK
    22-3 Frida Haugstad Kverneland Ski
    22-4 Thomas L. Mollestad Oddersjå SK
23 Troms II      
    23-1 Astrid Reithe Lunde UIL Røyken 
    23-2 Andreas Skjelle Medkila Skilag
    23-3 Tone Lise Pedersen Trømso Skiklubb
    23-4 Vetle Skildheim Tromsø Skiklubb
24 Oppland II      
    24-1 Oline Vestad Vågå IL
    24-2 Håkon Toreth Lillehammer Skiklub
    24-3 Maria Masovn Haave Lillehammer Skiklub
    24-4 Andreas Sletten Tormod Skilag
25 Hordaland II      
    25-1 Marie Mostraum Osterøy IL
    25-2 Marius Flatebø Vargar IL
    25-3 Åsine Skattum Voss IL
    25-4 Jonas Hauger  Kvam LSK
26 Hedmark II      
    26-1 Aurora Gaarder Strand Strandbygda IL
    26-2 Petter Solhaug Sæter Os IL
    26-3 Julie Jeistad Lismarka Skilag/Team Sjusjøen
    26-4 Bendik Kalland Magnor UL
27 Nord-Trøndelag II      
    27-1 Maren Skei Mjømen Inderøy IL
    27-2 Petter Østtun IL Varden Meråker
    27-3 Camilla Brørs Beistad IL
    27-4 Noah Andreas Elveseth Lierne IL
28 Finnmark II      
    28-1 Nora Jacobsen Haugsnes Båtsfjord sportsklubb
    28-2 Simen Finjord Alta IF
    28-3 Anne Katja Margget Heiberg Sirma IL
    28-4 Henda Dikkanen Margit IL Ilar
29 Nordland II      
    29-1 Hanna Bjørnli Halsøy ski
    29-2 Vetle Mathiesen Knutsen Innstranden IL
    29-3 Tuva Kathrine Pettersen Melbo IL
    29-4 Birk Fjellheim Bossmo og Ytteren IL
30 Møre og Romsdal I      
    30-1 Eline Mathea Myhren Valldal IL 
    30-2 Elias Innerdal Molde og Omegn Idrettsforening
    30-3 Hanne Svanemyr Kjos Åndalsnes IF 
    30-4 Jon Arne Herskedal Molde og Omegn Idrettsforening