Hopp til innhold

KM langrenn, Troms

  • Når: 28.01.2023
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Kilbotn
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 28.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Kvinner Veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 28.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallen, Johannes Mariussønn Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgesen, Ailo Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Isaksen, Ulrik Nikolai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Håkon Johan Sandmo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larssen, Harald Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Samuelsen, Augustin Østrem Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torbergsen, Eljar de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaeng, Eivinn Olin Klubb IL Pioner Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valbekmo, Martin Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Erik Walle Klubb Andørja Sportsklubb - ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Mikkel Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fløystad, Nilas Olsen Klubb Fjell Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ims, Kristian Klubb Fjell Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksberg, Emil Klubb If Kilkameratene Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bratland, Emil Matheo Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Amandus Nystrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holand-Fagerheim, Sondre Håvard Klubb Fjell Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Karlsen, Iver Wenrui Klubb If Kilkameratene Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korneliussen-Eriksen, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pettersen, Trym Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steene, Henrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vassbotn, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Julius Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holand-Roth, Sverre Johan Klubb Fjell Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Normark, Lukas Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saltvik, Isak Seppola Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skånhaug, Marius Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sommerseth, Magnus Kvitvær Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Bransfjell, Aanta Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borgersen, Karl-Henrik Klubb If Kilkameratene Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borgersen, Leif-Andreas Klubb If Kilkameratene Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helgesen, Daniel Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wassbakk, Elias Kongsli Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bille, Per Johan Flakken Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engen, Theodor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hanssen, Henrik Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hellefossmo, Emil Aron Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Mie Helen Strøm Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molund, Leona Gundersen Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandbakk, Inger Sofie Fagerbakk Klubb Ballangen Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steiro, Pia Jakobsen Klubb Medkila Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Eline Marie Martinussen Klubb Ballangen Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nitteberg, Martine Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Normark, Lea Elisabeth Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pettersen, Tiril Klubb Ballangen Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommerseth, Ingrid Kvitvær Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vesterheim, Sanna Olufsen Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hellesvik, Lea Kristine Knutsdatter Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marskar, Caroline Mikalsen Klubb Medkila Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nicolaisen, Guro Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Lykke Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tobiassen, Ellen Anna Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Ingrid Elvine Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heggen, Cora Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skogstad, Vilde Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solgård, Ella Josefine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svedin, Maria Elise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratland, Thea Sofie Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steiro, Anna Jakobsen Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Eliassen, Gunhild Eva Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ryvoll, Nikolai Øwre Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn Veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Kjell Arne Klubb Medkila Skilag Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Solberg, Kjetil Greiner Klubb Ballangen Ski Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Strøm, Frode Bolli Klubb Narvik Skiklubb Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB