Hopp til innhold

KM stafett, Troms

  • Når: 29.01.2023
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Kilbotn
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 13-16 år MIX Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 13-16 år MIX Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse K Junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse K Junior MIX Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse K Senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 170
Start 29.01.2023 Klasse K Senior MIX Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 170
Start 29.01.2023 Klasse M Junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse M Junior MIX Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 150
Start 29.01.2023 Klasse M Senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse M Senior MIX Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 13-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksberg, Emil Klubb If Kilkameratene Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen-Bransfjell, Aanta Klubb Fjell Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Borgersen, Karl-Henrik Klubb If Kilkameratene Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Borgersen, Leif-Andreas Klubb If Kilkameratene Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bratland, Emil Matheo Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evensen, Julius Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Henriksen, Amandus Nystrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holand-Fagerheim, Sondre Håvard Klubb Fjell Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Korneliussen-Eriksen, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Normark, Lukas Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pettersen, Trym Klubb Ballangen Ski Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagnes-Jørgensen, Andreas Klubb Ballangen Ski Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saltvik, Isak Seppola Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sommerseth, Magnus Kvitvær Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steene, Henrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tobiassen, Ellen Anna Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vassbotn, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 13-16 år MIX - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Theodor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år MIX Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helgesen, Daniel Klubb Medkila Skilag Klasse G 13-16 år MIX Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hellefossmo, Emil Aron Klubb Medkila Skilag Klasse G 13-16 år MIX Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karlsen, Iver Wenrui Klubb Medkila Skilag Klasse G 13-16 år MIX Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år MIX Øvelse Stafett 3 etapper

J 13-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alstad, Ingrid Elvine Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bratland, Thea Sofie Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggen, Cora Klubb Medkila Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Marskar, Caroline Mikalsen Klubb Medkila Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nicolaisen, Guro Klubb Senja Ski Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rørvik, Lykke Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagnes-Jørgensen, Karoline Klubb Ballangen Ski Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skogstad, Vilde Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steiro, Anna Jakobsen Klubb Medkila Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svedin, Maria Elise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 13-16 år MIX - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13-16 år MIX Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hellesvik, Lea Kristine Knutsdatter Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13-16 år MIX Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13-16 år MIX Øvelse Stafett 3 etapper

K Junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K Junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K Junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K Junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K Junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K Junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K Junior Øvelse Stafett 3 etapper

K Junior MIX - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Medkila Skilag Klasse K Junior MIX Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse K Junior MIX Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K Junior MIX Øvelse Stafett 3 etapper

M Junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse M Junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M Junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M Junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse M Junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse M Junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse M Junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse M Junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Negård, Endre Klubb Alsvåg IL Klasse M Junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M Junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse M Junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse M Junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M Junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M Junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M Junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M Junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M Junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse M Junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wilhelmsen, Trym Eirik Klubb Bardu Idrettslag Klasse M Junior Øvelse Stafett 3 etapper

M Senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M Senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M Senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M Senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse M Senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ryvoll, Nikolai Øwre Klubb Medkila Skilag Klasse M Senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse M Senior Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI02, 02
NTB