Hopp til innhold

Tour de Reisa søndag

  • Når: 04.12.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Saga skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.11.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse FH og åpen klasse Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse Kvinner veteran Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse Menn veteran Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

FH og åpen klasse - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse FH og åpen klasse Øvelse 3 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallen, Johannes Mariussønn Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Isaksen, Ulrik Nikolai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Håkon Johan Sandmo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leinan, Håkon Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Mikkel Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Midttun, Peder Jostein Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ravna, Per Eivind Vylka Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vassbotn, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eriksen, Nils Even Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Korneliussen-Eriksen, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Julius Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mathiassen, Aronn Johan Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Normark, Lukas Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strømsør-Bygdevoll, Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hanssen, Henrik Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hellefossmo, Emil Aron Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjørestad, Marie Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Tilde Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simensen, Lotta Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjørestad, Reidun Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Langseth, Maya Henriksen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Celina Kristin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skogstad, Vilde Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Svedin, Maria Elise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guttorm, Lilli Anne Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Kvinner senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles

Kvinner veteran - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner veteran Øvelse 10 km klassisk felles

M 17 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 18 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 19/20 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles

Menn senior - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
NIF-EPI02, 02
Foto: Heiko Junge / NTB