Hopp til innhold

Junior VM-uttak, Bardufoss

  • Når: 16.12 - 18.12.2022
  • Hvor: Rustahøgda, Bardufoss
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.12.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2022 Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner junior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri

Kvinner junior - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart

Kvinner junior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk

Menn junior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Grøsland, Jonas Johansen Klubb Drammen Strong Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Kvanli, Ole-Kristian Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri

Menn junior - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Bergmann, Håvard Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Grøsland, Jonas Johansen Klubb Drammen Strong Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Lindby, Gard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart

Menn junior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Grøsland, Jonas Johansen Klubb Drammen Strong Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI03, 03
Foto: Heiko Junge / NTB