Hopp til innhold

Ankenesrennet

Velkommen til sonerenn i fristil! ++Påmelding i minidrett. Påmelding for øvrig til rennsekretær Espen Johannessen, tlf 95 05 49 69, e-post ankenessk@gmail.com. Første start kl 11.00. ++Rekruttrenn med start kl 10.00: Påmelding rekruttklasse 2-7 år gjøres på mail til ankenessk@gmail.com evt. på mob. 95054969. Samme frist som aldersbestemte klasser. Ingen påmeldingsavgift. ++Startlister og kontingentrapporter blir lagt ut på nettsiden til Ankenes skiklubb fredag 3. februar. Tidtaking: Det benyttes ikke tidtakerbrikker ++ Torsdag: Oppdatert med løypekart ++ Fredag 18:00: Oppdatert med startliste rev 1 ++ Lørdag 12:50: Oppdatert med resultatliste rev 1

  • Når: 04.02.2023
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Ankenes
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.02.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 04.02.2023 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 04.02.2023 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 04.02.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 04.02.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 04.02.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 04.02.2023 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 04.02.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 04.02.2023 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Magnus Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellefossmo, Aune William Vaagsfjord Klubb Medkila Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holand-Fagerheim, Heine Klubb Fjell Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Knutsen, Isac Andre Klubb Ballangen Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Landsem, Isac Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Langstrand-Andersen, Eljás Andreas Klubb Fjell Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Marskar, Liam Mikalsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Ludvik Rørvik Klubb Fjell Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sörensen, Leo André Klubb Medkila Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tobiassen, Matias Klubb Medkila Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgesen, Ailo Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Landsem, Oscar Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Larssen, Harald Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Samuelsen, Augustin Østrem Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Swiat, Gabriel Richard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Valbekmo, Martin Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vatne, Adrian Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Erik Walle Klubb Andørja Sportsklubb - ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fløystad, Nilas Olsen Klubb Fjell Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ims, Kristian Klubb Fjell Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Saltvik, Isak Seppola Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Bransfjell, Aanta Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borgersen, Karl-Henrik Klubb If Kilkameratene Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borgersen, Leif-Andreas Klubb If Kilkameratene Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Foshaug, Mathias Kristiansen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helgesen, Daniel Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bille, Per Johan Flakken Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hanssen, Henrik Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hellefossmo, Emil Aron Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backer-Grøndahl, Nils Klubb Medkila Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjellaksel, Benjamin Klubb Fjell Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Georgsen, Mathias Bjørnarsønn Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Saltvik, Jakob Seppola Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandbakk, Elias Fagerbakk Klubb Ballangen Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjåfjell, Willian Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Odin Elias Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Fredrik Fagerbakk Klubb Ballangen Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellefossmo, Tobias Klubb Medkila Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Langstrand-Andersen, Johan Marinius Klubb Fjell Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Larssen, Håkon Ole Klubb Medkila Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lerdahl, Mattis Håkon Johannes Klubb Medkila Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Unhjem, Emilian Klubb Medkila Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vesterheim, Sigurd Olufsen Klubb Fjell Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vollen, Victor Klubb Medkila Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døvle, Rakel Almenning Klubb Medkila Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Anie Sørensen Klubb Medkila Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Marili Pavlovic Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Mathea Klubb Salangen IF Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vinje, Bertine Jakobsen Klubb Medkila Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Mie Helen Strøm Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Molund, Leona Gundersen Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandbakk, Inger Sofie Fagerbakk Klubb Ballangen Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steiro, Pia Jakobsen Klubb Medkila Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Eline Marie Martinussen Klubb Ballangen Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Foshaug, Isabell Kristiansen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Normark, Lea Elisabeth Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Tiril Klubb Ballangen Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sommerseth, Ingrid Kvitvær Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vesterheim, Sanna Olufsen Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hellesvik, Lea Kristine Knutsdatter Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Marskar, Caroline Mikalsen Klubb Medkila Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggen, Cora Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Thea Sofie Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steiro, Anna Jakobsen Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Evelyn Johanne Klubb Andørja Sportsklubb - ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Asker-Strøm, Celine Isabelle Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Rebekka Marielle Klubb Fjell Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heiberg-Johnsen, Anna Klubb Medkila Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holand-Fagerheim, Ylva Jannie Klubb Fjell Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schjelderup, Emilie Amundsen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Maria Brekke Klubb If Kilkameratene Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fløystad, Lejá Olsen Klubb Fjell Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Landsem, Linea Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Samuelsen, Elvira Østrem Klubb Medkila Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Valbekmo, Maria Helene Klubb Fjell Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

Kvinner veteran - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Beate Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Ronny André Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Menn veteran - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Runar Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Strøm, Frode Bolli Klubb Narvik Skiklubb Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
NTB