Hopp til innhold

Reisafjellet opp 2022

  • Når: 24.09.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: SØRKJOSEN
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.09.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 24.09.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 24.09.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 24.09.2022 Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse K 17 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse K 18 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse M 17 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse M 18 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk

G 16 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønstrand, Andreas Lindgård Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hanssen, Henrik Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ims, Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk

K 17 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse K 17 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Guttorm, Lilli Anne Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse K 17 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmer, Mona Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse K 17 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse K 17 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skånhaug, Frida Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse K 17 år Øvelse 3 km klassisk

K 18 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vollstad, Kaja Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 3 km klassisk

K 19/20 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk

Kvinner senior - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3 km klassisk

M 17 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse M 17 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 3 km klassisk

M 18 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 18 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse M 18 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse M 18 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 3 km klassisk

M 19/20 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Uglehus, Daniel Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk

Menn senior - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Foto: Sverre Hjørnevik