Hopp til innhold

KM del 2 Sprint K + Fellesstart F

KM del 2 Sprint Klassisk og Fellesstart Friteknikk for klassene 11-19/20 år.

  • Når: 27.2 - 28.02.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Tromsø
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse FH åpen klasse Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse FH åpen klasse Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH åpen klasse - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse FH åpen klasse Øvelse 4 km fri felles
Navn Witczak, Jakob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse FH åpen klasse Øvelse 4 km fri felles

FH åpen klasse - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse FH åpen klasse Øvelse sprint klassisk
Navn Witczak, Jakob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse FH åpen klasse Øvelse sprint klassisk

G 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossberg, Ådne Øverås Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Max Emilian Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Moan, Fredrik Tøllefsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Ramsland, Johan Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Rognli, Sigurd Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Steene, Henrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Vassbotn, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossberg, Ådne Øverås Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rognli, Sigurd Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steene, Henrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vassbotn, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granlund, Georg Wiesener Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Holand-Roth, Sverre Johan Klubb Fjell Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Normark, Lukas Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Slåtto, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granlund, Georg Wiesener Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holand-Roth, Sverre Johan Klubb Fjell Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Normark, Lukas Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slåtto, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugge-Olsen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skjellberg, Iver Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Witczak, Viktor Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugge-Olsen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Witczak, Viktor Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kristiansen, Martin Skog Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skjellberg, Emil Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Randoneeklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Lykke Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Witczak, Adela Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Wold-Hansen, Siri Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Witczak, Adela Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyborg, Ennea Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Skog, Nora Hennie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Vilde Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Solgård, Ella Josefine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyborg, Ennea Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Mali Kristine Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solgård, Ella Josefine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Haukebøe, Victoria Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haukebøe, Victoria Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundamo, Mari Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Randoneeklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nyborg, Ariana Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Randoneeklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyborg, Ariana Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holand-Roth, Isabella Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holmer, Mona Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holand-Roth, Isabella Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmer, Mona Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rognli, Marie Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rognli, Marie Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wintervoll, Brage Oscar Klubb IL Pioner Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Åshovd, Marcus Andre Klubb Fjell Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Åshovd, Marcus Andre Klubb Fjell Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Ole Martin Wold, NTB