Hopp til innhold

KM del 1 Nordreisa

  • Når: 30.01.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Saga skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 30.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 103 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 30.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 30.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 30.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 30.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossberg, Ådne Øverås Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henriksen, Amandus Nystrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugge-Olsen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyborg, Ennea Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennvik, Martine Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyborg, Ariana Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Ole Martin Wold, NTB