Hopp til innhold

NNM 2021 Langrenn - AVLYST

NNM 2021 i Harstad er dessverre avlyst

  • Når: 19.3 - 20.03.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Sparebank1 Kilkam Arena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 20.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 19.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 19.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 20.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 19.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 20.03.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 19.03.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 20.03.2021 Klasse Kvinner Veteran Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 19.03.2021 Klasse Kvinner Veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 20.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2021 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Menn Veteran Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 170
Start 19.03.2021 Klasse Menn Veteran Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyborg, Ariana Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nyborg, Ariana Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Pedersen, Ida Elvestad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri

J 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

K 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri

M 18 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri

M 19/20 år - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Kristiansen, Tony André Höfler Klubb IL Pioner Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart

M 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kristiansen, Tony André Höfler Klubb IL Pioner Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

Menn senior - 30 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles

Menn senior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Terje Pedersen, NTB