Hopp til innhold

Sone- og kretsrenn Kvaløysletta

Vi arrangerer renn både lørdag og søndag, separat påmelding for de to dagene. Lørdag kl 11:00: Kretsrenn fri teknikk, korte distanser, enkeltstart. Søndag kl 10:00: Krets- og sonerenn, klassisk teknikk, fellesstart for 13 år og opp, enkeltstart for 8-12 år. Påmeldingsfrist tirsdag 2.mars kl 23:59, NB ingen etteranmelding. Endelig tidsskjema vil avhenge av antall påmeldte. TIRSDAG kl 22:30: Det er flere som har problemer med påmelding i MinIdrett. Lar påmelding stå åpen til onsdag kl 14:00

  • Når: 07.03.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Kvaløysletta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsnes, Trym Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Åsheim-Andreassen, Trygve Marinius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Amandus Nystrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korneliussen-Eriksen, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindquister, Einar Vangen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk

G 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sander Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Danielsen, Leandro Castro Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Granlund, Georg Wiesener Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rafaelsen, Leonard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugge-Olsen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Høegh-Sørensen, Sander Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Wassbakk, Elias Kongsli Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Witczak, Viktor Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Isaksen, Even André Rasmussen Klubb Salangen IF Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Woldstad, Sturla Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimlund-Kristoffersen, Magne Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Isaksen, Ulrik Nikolai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jakola-Lerchenmüller, Leo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Carl Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Selseng, Gabriel Mongas Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Anna Jullum Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moldes-Jørgensen, Inés Aurora Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nitteberg, Martine Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øverås, Aurora Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm-Rochmann, Kornelia Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Lykke Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Witczak, Adela Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk

J 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nyborg, Ennea Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skogstad, Vilde Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Brennvik, Martine Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lundamo, Mari Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Pettersen, Solveig Johanne Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Øverås, Hermine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kristensen, Olivia Maria Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nyborg, Ariana Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Pedersen, Ida Elvestad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardo, Emmie Johanne Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kongshavn, Gudmund Broks Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kongshavn, Jasmin Edith Broks Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørensen, Mathea Klubb Salangen IF Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Signe Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm-rochmann, Elivia Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindquister, Anne Vangen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund-Anfinsen, Iris Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Rognli, Marie Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

K 18 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

K 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Tony André Höfler Klubb IL Pioner Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
nif-epi04, 04
Foto: Terje Pedersen, NTB